Kalendář akcí

Září 2019
  
PoÚtStČtSoNe
26Po27Út28St29Čt3031So1Ne
2Po3Út4St5Čt67So8Ne
9Po10Út11St12Čt1314So15Ne
16Po17Út18St19Čt2021So22Ne
23Po24Út25St26Čt2728So29Ne
30Po1Út2St3Čt45So6Ne

Hudba

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

23. 9. 2019 / 19:00

Musica Acalanthis

28. 9. 2019 / 18:00

Vilém Veverka & Ultimate W Band: /Ba/Rock goes to Hollywood

30. 9. 2019 / 19:00

Lenka Filipová: Oppidum tour 2019

7. 10. 2019 / 19:00

Dan Bárta & Illustratosphere: Zvířený prach tour

10. 10. 2019 / 19:00

Koncert ke Světovému dni zraku

11. 10. 2019 / 18:00

Zpívám, tedy jsem

14. 10. 2019 / 19:00

Barbora Poláková Tour 2019

20. 10. 2019 / 19:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

24. 10. 2019 / 19:00

Karel Plíhal

31. 10. 2019 / 19:00

Devítka

5. 11. 2019 / 19:00

Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby

10. 11. 2019 / 19:00

Hradišťan & J. Pavlica: Vzpomínka na Jana Skácela

18. 11. 2019 / 19:00

Pavel Lohonka Žalman & SPOL.

21. 11. 2019 / 19:30

Pavel Dobeš & Tomáš Kotrba

27. 11. 2019 / 19:00

Zpívám, tedy jsem

2. 12. 2019 / 19:00

COP

4. 12. 2019 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Honza Nedvěd

5. 12. 2019 / 19:00

Vojta „Kiďák“ Tomáško

11. 12. 2019 / 19:00

Roháči z Lokte: Vánoční koncert

12. 12. 2019 / 19:00

Kamil Střihavka & Leaders: Vánoční akustický koncert

15. 12. 2019 / 19:00

Nate Brown & One Voice: Gospelové Vánoce 2019

16. 12. 2019 / 19:00

Dagmar Pecková a Musica Bohemica – Zrození

19. 12. 2019 / 19:00

Fešáci

27. 12. 2019 / 19:00

Hana Zagorová, Petr Rezek a BOOM!BAND Jiřího Dvořáka

6. 1. 2020 / 19:00

Asonance

7. 1. 2020 / 19:00

Misterio del ángel – Tango argentino

13. 1. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Šňůra hudebních perel

20. 1. 2020 / 19:00

Radůza & Band

26. 1. 2020 / 19:00

Vojtěch Dyk & B-Side Band: 10 let Beat ve swingu

3. 2. 2020 / 19:00

Radka Fišarová: Recitál "Rendez - vous"

16. 2. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Pavlína Jíšová

19. 2. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Hop Trop s orchestrem Karla Bečváře

23. 2. 2020 / 18:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Věra Martinová: Jubileum tour

10. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté

17. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Nezmaři

24. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Lucie Bílá

29. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Igor a Renata Ardaševovi: Má vlast

30. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Merlin Dance Show: Rytmus v srdci

2. 4. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Karel Plíhal

12. 5. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Adam Plachetka: Molieri

30. 5. 2020 / 20:00