Kalendář akcí

Září 2023
  
PoÚtStČtSoNe
28Po29Út30St31Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So1Ne

Program

Keltské pohádky

25. 2. 2024 / 14:30

Noemova archa

25. 2. 2024 / 15:00

Keltské pohádky

25. 2. 2024 / 16:00

Aristokratka ve varu

25. 2. 2024 / 17:30

Caveman

25. 2. 2024 / 18:00

Divadlo v kině: Touha jménem Einodis

26. 2. 2024 / 18:30

Besídka divadla Sklep 2023

26. 2. 2024 / 19:00

Zóna zájmu

27. 2. 2024 / 17:00

Hop Trop & Samson a jeho parta

27. 2. 2024 / 19:00

Zóna zájmu

27. 2. 2024 / 19:30

Honza Tráva Trávníček & Petr Jan Juračka: Něha Himálaje 2

28. 2. 2024 / 19:30

TŠ Gregoriades - Závěrečný ples (6)

28. 2. 2024 / 19:30

Tajemství a smysl života

29. 2. 2024 / 18:30

Tancuj Matyldo

1. 3. 2024 / 18:30

Cestovatelský festival Kolem světa: Celodenní vstupenka

2. 3. 2024 / 13:00

Namibie: Pouští a bushveldem

2. 3. 2024 / 13:00

Slovinsko

2. 3. 2024 / 14:30

Istanbul: mezi Evropou a Asií

2. 3. 2024 / 16:00

Madeira

2. 3. 2024 / 17:30

Z Mexika až do Kolumbie, sama a bez obav

2. 3. 2024 / 19:00

Holandsko (nejen) na lodi

2. 3. 2024 / 20:30

O kohoutkovi a slepičce

3. 3. 2024 / 14:30

Karneval superhrdinů

3. 3. 2024 / 15:00

O kohoutkovi a slepičce

3. 3. 2024 / 16:00

Sucho

4. 3. 2024 / 18:30

Zpívám, tedy jsem

4. 3. 2024 / 19:00

TŠ Gregoriades: AFTER PARTY

4. 3. 2024 / 19:30

Divadlo v kině: Cyrano

6. 3. 2024 / 18:30

Bastard

7. 3. 2024 / 18:30

Má vlast

7. 3. 2024 / 19:00

Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené

8. 3. 2024 / 18:00

Univerzitní ples

8. 3. 2024 / 20:00

O Popelce

10. 3. 2024 / 14:30

Kung Fu Panda 4

10. 3. 2024 / 15:00

O Popelce

10. 3. 2024 / 16:00

Tajemství a smysl života

10. 3. 2024 / 17:30

Jiří Pavlica & Hradišťan & Severočeská filharmonie Teplice

10. 3. 2024 / 19:00

Přehlídkový koncert ZUŠ Bedřicha Smetany

11. 3. 2024 / 18:00

Bob Marley: One Love

11. 3. 2024 / 18:30

Úsměvy Jaromíra Hanzlíka

11. 3. 2024 / 19:30

Tancuj Matyldo

13. 3. 2024 / 17:30

Tady Vary 7: Panenky na útěku

13. 3. 2024 / 20:00

Kühnův dětský sbor

14. 3. 2024 / 18:00

Zimní prázdniny

14. 3. 2024 / 18:30

Tři prasátka aneb Loupežnická pohádka

17. 3. 2024 / 14:30

Tři prasátka aneb Loupežnická pohádka

17. 3. 2024 / 16:00

Jaromír Nohavica & hosté

17. 3. 2024 / 19:00

Jaromír Nohavica & hosté

18. 3. 2024 / 19:00

Divadlo v kině: Amerika

18. 3. 2024 / 19:30

Ester Kočičková & Moody Cat Band

19. 3. 2024 / 19:00

Duna: Část druhá

20. 3. 2024 / 18:30

A máme, co jsem chtěli

21. 3. 2024 / 18:30

Caveman

21. 3. 2024 / 19:30

Reprezentační ples LC Plzeň – City 2024

23. 3. 2024 / 19:00

Pohádky pana Pohádky

24. 3. 2024 / 14:30

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

24. 3. 2024 / 15:00

Pohádky pana Pohádky

24. 3. 2024 / 16:00

zrušeno

XXVIII. Setkání dětských lidových muzik

24. 3. 2024 / 16:00

Chudáčci

24. 3. 2024 / 17:30

Hvězdné manýry

24. 3. 2024 / 19:00

Tancuj Matyldo

25. 3. 2024 / 18:30

Shirley Valentine

25. 3. 2024 / 19:00

Best of 2023: Oppenheimer

27. 3. 2024 / 18:30

Nezmaři

27. 3. 2024 / 19:00

Divadlo v kině: Touha jménem Einodis

28. 3. 2024 / 18:30

Největší hity Petra Nováka zpívá Petr Bende

28. 3. 2024 / 19:00

Dobytí severního pólu

29. 3. 2024 / 19:00

Dobytí severního pólu

30. 3. 2024 / 19:00

Best of 2023: Přišla v noci

1. 4. 2024 / 18:30

Béďa Šedifka Röhrich & hosté

4. 4. 2024 / 19:00

Červená Karkulka

7. 4. 2024 / 14:30

Červená Karkulka

7. 4. 2024 / 16:00

Ladislav Zibura: S mámou a tátou do Afriky

7. 4. 2024 / 16:30

změna termínu

Mikulášovy patálie

7. 4. 2024 / 18:00

Ladislav Zibura: Naposledy pěšky po Arménii a Gruzii

7. 4. 2024 / 19:30

Milionový údržbář

8. 4. 2024 / 19:00

Marien & Víťa Troníček

9. 4. 2024 / 19:00

Horská dráha + debata s režisérem

10. 4. 2024 / 18:30

Smetana Gala

11. 4. 2024 / 19:00

Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené

12. 4. 2024 / 18:00

Sněženka a 7 pidimužů

14. 4. 2024 / 14:30

Sněženka a 7 pidimužů

14. 4. 2024 / 16:00

Cavewoman

14. 4. 2024 / 19:30

David Koller TOUR LP XXIII

18. 4. 2024 / 19:00

Hrdý Budžes

19. 4. 2024 / 19:00

Dobré ráno s Findou

20. 4. 2024 / 19:00

Cello Republic: Freedom tour

21. 4. 2024 / 19:00

Divadlo v kině: Jedlíci čokolády

22. 4. 2024 / 18:30

Honza Vančura & Plavci

24. 4. 2024 / 19:00

Tady Vary 8: Rivalové

24. 4. 2024 / 20:00

Nouzovský & Suk & Iwasaki

25. 4. 2024 / 19:00

Vedlejší účinky

26. 4. 2024 / 19:00

Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby

27. 4. 2024 / 19:00

Gabriela Beňačková aneb Mařenka, Rusalka a Jenůfa se loučí

28. 4. 2024 / 19:00

David Deyl: Májový koncert

1. 5. 2024 / 19:00

Titan & Iwasaki

9. 5. 2024 / 19:00

BESEDA s Ivou Adamcovou

11. 5. 2024 / 13:00

Stepařská show

11. 5. 2024 / 19:00

Zpívám, tedy jsem: C'est la vie

12. 5. 2024 / 18:00

Zamilovaný sukničkář

12. 5. 2024 / 19:00

Zpívám, tedy jsem: C'est la vie

13. 5. 2024 / 19:00

Štěstí

13. 5. 2024 / 19:00

Mozartovy árie & Karolína Plicková

16. 5. 2024 / 19:00

Spirituál kvartet

19. 5. 2024 / 19:00

Tady Vary 9: Priscilla

22. 5. 2024 / 20:00

Není všechno paráda & Karel Zich & PF

23. 5. 2024 / 19:00

My děti ze stanice ZOO

26. 5. 2024 / 19:00

Třináct u stolu

27. 5. 2024 / 19:00

Láska v přímém přenosu

28. 5. 2024 / 19:00

Lenka Filipová

30. 5. 2024 / 19:00

The Back Beat Beatles (Liverpool, UK)

1. 6. 2024 / 20:00

Richard Strauss & Rémy Ballot

6. 6. 2024 / 19:00

Mikulášovy patálie

9. 6. 2024 / 18:00

O lásce

10. 6. 2024 / 19:00

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: O lásce a jiných swingových běsech

12. 6. 2024 / 19:00

Tady Vary 10: Ve jménu cti

12. 6. 2024 / 20:00

Josef Špaček & Plzeňská filharmonie

13. 6. 2024 / 19:00

Tomáš Kačo: My Songbook

17. 6. 2024 / 19:00

Igor Orozovič & CO.

20. 6. 2024 / 20:00

Karel Plíhal

26. 6. 2024 / 20:00

Talk show Ivo Šmoldase s hosty

10. 9. 2024 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Vášnivost, Thriller

11. 9. 2024 / 19:00

Hrdý Budžes

12. 9. 2024 / 19:00

Vojtěch Dyk: Intimity s klavírem

16. 9. 2024 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

K.T.O. a vzpomínka na Waldu

19. 9. 2024 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dací

30. 9. 2024 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Pavla Marianová & Zdenka Tichotová

9. 10. 2024 / 19:00

Nejstarší řemeslo

10. 10. 2024 / 19:30

Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené

11. 10. 2024 / 18:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Psychohrátky s Evou Holubovou

26. 10. 2024 / 19:00

Kamil Střihavka & Leaders: Akustický koncert

11. 11. 2024 / 19:00

Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené

15. 11. 2024 / 18:00

Eva Urbanová: Operní recitál s Moravským klavírním triem

18. 11. 2024 / 19:00

Anna K.

2. 12. 2024 / 19:00

Bílé Vánoce Lucie Bílé II

18. 12. 2024 / 19:00

Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené

20. 12. 2024 / 18:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

KLÍČ: Velký vánoční koncert

29. 12. 2024 / 18:00

S tvojí dcerou ne

9. 3. 2025 / 19:00