DIVADLO
HUDBA
KINO
PŘEDNÁŠKY
TANEC
FESTIVALY
PRO DĚTI
PRO SENIORY
Kalendář akcí
Únor 2023
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
30
Po
31
Út
1
St
2
Čt
3
Pá
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
Pá
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
Pá
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
Pá
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
1
St
2
Čt
3
Pá
4
So
5
Ne
Úvod
Program
Program
vše
DIVADLO
HUDBA
KINO
PŘEDNÁŠKY
TANEC
FESTIVALY
PRO DĚTI
PRO SENIORY
Monty Python: dvojvstupenka
29. 3. 2024 / 17:00
Monty Python a Svatý Grál
29. 3. 2024 / 17:01
Dobytí severního pólu
29. 3. 2024 / 19:00
Monty Python: Život Briana
29. 3. 2024 / 19:30
Dobytí severního pólu
30. 3. 2024 / 19:00
Best of 2023: Přišla v noci
1. 4. 2024 / 18:30
Ti, kteří tancují ve tmě / FK
2. 4. 2024 / 17:00
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
2. 4. 2024 / 18:15
White Plastic Sky / FK
2. 4. 2024 / 19:30
Zásah štěstím
3. 4. 2024 / 18:30
TŠ Gregoriades - 1. prodloužená
3. 4. 2024 / 19:30
Tancuj Matyldo
4. 4. 2024 / 18:30
Béďa Šedifka Röhrich & hosté
4. 4. 2024 / 19:00
Červená Karkulka
7. 4. 2024 / 14:30
Červená Karkulka
7. 4. 2024 / 16:00
Ladislav Zibura: S mámou a tátou do Afriky
7. 4. 2024 / 16:30
změna termínu
Mikulášovy patálie
7. 4. 2024 / 18:00
Dejvické divadlo: Elegance molekuly
7. 4. 2024 / 18:55
Dejvické divadlo: Elegance molekuly
7. 4. 2024 / 19:00
Ladislav Zibura: Naposledy pěšky po Arménii a Gruzii
7. 4. 2024 / 19:30
Best of 2023: Bod obnovy
8. 4. 2024 / 18:30
Milionový údržbář
8. 4. 2024 / 19:00
První den mého života / FK
9. 4. 2024 / 17:00
Marien & Víťa Troníček
9. 4. 2024 / 19:00
První den mého života / FK
9. 4. 2024 / 19:30
TŠ Gregoriades - Diskolekce JARO 2024
10. 4. 2024 / 18:15
Horská dráha + debata s režisérem
10. 4. 2024 / 18:30
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí
11. 4. 2024 / 18:30
Smetana Gala
11. 4. 2024 / 19:00
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
12. 4. 2024 / 18:00
Sněženka a 7 pidimužů
14. 4. 2024 / 14:30
Gump - jsme dvojka
14. 4. 2024 / 15:00
Sněženka a 7 pidimužů
14. 4. 2024 / 16:00
Tuta krásná kultura 2
14. 4. 2024 / 17:00
Jeden život
14. 4. 2024 / 17:30
Cavewoman
14. 4. 2024 / 19:30
Manželé Stodolovi
15. 4. 2024 / 18:30
Hvězdy v poledne
16. 4. 2024 / 17:00
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
16. 4. 2024 / 18:15
Hvězdy v poledne
16. 4. 2024 / 19:30
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
17. 4. 2024 / 18:15
Best of 2023: Zóna zájmu
17. 4. 2024 / 18:30
Best of 2023: Tancuj Matyldo
18. 4. 2024 / 18:30
David Koller TOUR LP XXIII
18. 4. 2024 / 19:00
Hrdý Budžes
19. 4. 2024 / 19:00
Dobré ráno s Findou
20. 4. 2024 / 19:00
Cello Republic: Freedom tour
21. 4. 2024 / 19:00
Divadlo v kině: Jedlíci čokolády
22. 4. 2024 / 18:30
Porco Rosso / FK
23. 4. 2024 / 17:00
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
23. 4. 2024 / 18:15
Ráj: Láska / FK
23. 4. 2024 / 19:30
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
24. 4. 2024 / 18:15
Honza Vančura & Plavci
24. 4. 2024 / 19:00
Tady Vary 8: Rivalové
24. 4. 2024 / 20:00
Tady Havel, slyšíte mě?
25. 4. 2024 / 18:30
Nouzovský & Suk & Iwasaki
25. 4. 2024 / 19:00
Caveman
25. 4. 2024 / 19:30
Vedlejší účinky
26. 4. 2024 / 19:00
Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby
27. 4. 2024 / 19:00
Jak zachránit draka
28. 4. 2024 / 15:00
Bastard
28. 4. 2024 / 17:30
Gabriela Beňačková aneb Mařenka, Rusalka a Jenůfa se loučí
28. 4. 2024 / 19:00
Best of 2023: Chudáčci
29. 4. 2024 / 18:30
Dokonalé dny / FK
30. 4. 2024 / 17:30
Dokonalé dny / FK
30. 4. 2024 / 19:30
David Deyl: Májový koncert
1. 5. 2024 / 19:00
Best of 2023: Anatomie pádu
2. 5. 2024 / 18:30
Titan & Iwasaki
9. 5. 2024 / 19:00
BESEDA s Ivou Adamcovou
11. 5. 2024 / 13:00
Stepařská show
11. 5. 2024 / 19:00
Zpívám, tedy jsem: C'est la vie
12. 5. 2024 / 18:00
Zamilovaný sukničkář
12. 5. 2024 / 19:00
Zpívám, tedy jsem: C'est la vie
13. 5. 2024 / 19:00
Štěstí
13. 5. 2024 / 19:00
Mirka na cestách!
15. 5. 2024 / 19:00
Mozartovy árie & Karolína Plicková
16. 5. 2024 / 19:00
Spirituál kvartet
19. 5. 2024 / 19:00
Tady Vary 9: Priscilla
22. 5. 2024 / 20:00
Není všechno paráda & Karel Zich & PF
23. 5. 2024 / 19:00
My děti ze stanice ZOO
26. 5. 2024 / 19:00
Třináct u stolu
27. 5. 2024 / 19:00
Láska v přímém přenosu
28. 5. 2024 / 19:00
Lenka Filipová
30. 5. 2024 / 19:00
The Back Beat Beatles (Liverpool, UK)
1. 6. 2024 / 20:00
Richard Strauss & Rémy Ballot
6. 6. 2024 / 19:00
Mikulášovy patálie
9. 6. 2024 / 18:00
O lásce
10. 6. 2024 / 19:00
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: O lásce a jiných swingových běsech
12. 6. 2024 / 19:00
Tady Vary 10: Ve jménu cti
12. 6. 2024 / 20:00
Josef Špaček & Plzeňská filharmonie
13. 6. 2024 / 19:00
Tomáš Kačo: My Songbook
17. 6. 2024 / 19:00
Jazz & Swing Night pro dětský úsměv
18. 6. 2024 / 19:00
Igor Orozovič & CO.
20. 6. 2024 / 20:00
Karel Plíhal
26. 6. 2024 / 20:00
Muzikály naruby
3. 9. 2024 / 19:00
Talk show Ivo Šmoldase s hosty
10. 9. 2024 / 19:00
Vášnivost, Thriller
11. 9. 2024 / 19:00
Hrdý Budžes
12. 9. 2024 / 19:00
Vojtěch Dyk: Intimity s klavírem
16. 9. 2024 / 19:00
K.T.O. a vzpomínka na Waldu
19. 9. 2024 / 19:00
Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dací
30. 9. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Prachy!!!
6. 10. 2024 / 19:00
Pavla Marianová & Zdenka Tichotová
9. 10. 2024 / 19:00
Nejstarší řemeslo
10. 10. 2024 / 19:30
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
11. 10. 2024 / 18:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Svatba bez obřadu
20. 10. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Jen pravdu, drahý
21. 10. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Neřež Trio
22. 10. 2024 / 19:00
Psychohrátky s Evou Holubovou
26. 10. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Filumena Marturano
29. 10. 2024 / 19:00
Kamil Střihavka & Leaders: Akustický koncert
11. 11. 2024 / 19:00
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
15. 11. 2024 / 18:00
Eva Urbanová: Operní recitál s Moravským klavírním triem
18. 11. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Manželství v kostce
21. 11. 2024 / 19:30
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Vánoční saloon Fešáků
26. 11. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Pavel Žalman Lohonka & Spol.
1. 12. 2024 / 20:00
Anna K.
2. 12. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Nikdy není pozdě
8. 12. 2024 / 19:00
Jdi za štěstím
9. 12. 2024 / 19:00
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
COP
12. 12. 2024 / 19:30
KLUB MB
Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB
přihlásit
Až naprší a uschne
15. 12. 2024 / 19:00
Bílé Vánoce Lucie Bílé II
18. 12. 2024 / 19:00
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
20. 12. 2024 / 18:00
KLÍČ: Velký vánoční koncert
29. 12. 2024 / 18:00
S tvojí dcerou ne
9. 3. 2025 / 19:00
Přihlášení
E-mail
Heslo
Only fill in if you are not human
Zapomenuté heslo?
Ještě nejste v Klubu MB?
Registrovat