DIVADLO
HUDBA
KINO
PŘEDNÁŠKY
TANEC
PLESY
FESTIVALY
PRO DĚTI
PRO SENIORY
Kalendář akcí
Listopad 2021
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
Po
2
Út
3
St
4
Čt
5
Pá
6
So
7
Ne
8
Po
9
Út
10
St
11
Čt
12
Pá
13
So
14
Ne
15
Po
16
Út
17
St
18
Čt
19
Pá
20
So
21
Ne
22
Po
23
Út
24
St
25
Čt
26
Pá
27
So
28
Ne
29
Po
30
Út
1
St
2
Čt
3
Pá
4
So
5
Ne
Úvod
Program
Program
vše
DIVADLO
HUDBA
KINO
PŘEDNÁŠKY
TANEC
PLESY
FESTIVALY
PRO DĚTI
PRO SENIORY
Laputa: Nebeský zámek / FK
19. 3. 2024 / 17:00
Ester Kočičková & Moody Cat Band
19. 3. 2024 / 19:00
Muž na střeše / FK
19. 3. 2024 / 19:30
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
20. 3. 2024 / 18:15
Duna: Část druhá
20. 3. 2024 / 18:30
A máme, co jsem chtěli
21. 3. 2024 / 18:30
Caveman
21. 3. 2024 / 19:30
Reprezentační ples LC Plzeň – City 2024
23. 3. 2024 / 19:00
Pohádky pana Pohádky
24. 3. 2024 / 14:30
Tonda, Slávka a kouzelné světlo
24. 3. 2024 / 15:00
Pohádky pana Pohádky
24. 3. 2024 / 16:00
zrušeno
XXVIII. Setkání dětských lidových muzik
24. 3. 2024 / 16:00
Chudáčci
24. 3. 2024 / 17:30
Hvězdné manýry
24. 3. 2024 / 19:00
Tancuj Matyldo
25. 3. 2024 / 18:30
Shirley Valentine
25. 3. 2024 / 19:00
Na cestě s mámou / FK
26. 3. 2024 / 17:00
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
26. 3. 2024 / 18:15
Na cestě s mámou / FK
26. 3. 2024 / 19:30
TŠ Gregoriades - Klasická lekce JARO 2024
27. 3. 2024 / 18:15
Best of 2023: Oppenheimer
27. 3. 2024 / 18:30
Nezmaři
27. 3. 2024 / 19:00
Divadlo v kině: Touha jménem Einodis
28. 3. 2024 / 18:30
Největší hity Petra Nováka zpívá Petr Bende
28. 3. 2024 / 19:00
Monty Python: dvojvstupenka
29. 3. 2024 / 17:00
Monty Python a Svatý Grál
29. 3. 2024 / 17:01
Dobytí severního pólu
29. 3. 2024 / 19:00
Monty Python: Život Briana
29. 3. 2024 / 19:30
Dobytí severního pólu
30. 3. 2024 / 19:00
Best of 2023: Přišla v noci
1. 4. 2024 / 18:30
Zásah štěstím
3. 4. 2024 / 18:30
Tancuj Matyldo
4. 4. 2024 / 18:30
Béďa Šedifka Röhrich & hosté
4. 4. 2024 / 19:00
Červená Karkulka
7. 4. 2024 / 14:30
Červená Karkulka
7. 4. 2024 / 16:00
Ladislav Zibura: S mámou a tátou do Afriky
7. 4. 2024 / 16:30
změna termínu
Mikulášovy patálie
7. 4. 2024 / 18:00
Dejvické divadlo: Elegance molekuly
7. 4. 2024 / 18:55
Dejvické divadlo: Elegance molekuly
7. 4. 2024 / 19:00
Ladislav Zibura: Naposledy pěšky po Arménii a Gruzii
7. 4. 2024 / 19:30
Best of 2023: Bod obnovy
8. 4. 2024 / 18:30
Milionový údržbář
8. 4. 2024 / 19:00
Marien & Víťa Troníček
9. 4. 2024 / 19:00
Horská dráha + debata s režisérem
10. 4. 2024 / 18:30
Gabriela Soukalová: Pravda se pořád vyplatí
11. 4. 2024 / 18:30
Smetana Gala
11. 4. 2024 / 19:00
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
12. 4. 2024 / 18:00
Sněženka a 7 pidimužů
14. 4. 2024 / 14:30
Gump - jsme dvojka
14. 4. 2024 / 15:00
Sněženka a 7 pidimužů
14. 4. 2024 / 16:00
Tuta krásná kultura 2
14. 4. 2024 / 17:00
Jeden život
14. 4. 2024 / 17:30
Cavewoman
14. 4. 2024 / 19:30
Manželé Stodolovi
15. 4. 2024 / 18:30
Best of 2023: Zóna zájmu
17. 4. 2024 / 18:30
Best of 2023: Tancuj Matyldo
18. 4. 2024 / 18:30
David Koller TOUR LP XXIII
18. 4. 2024 / 19:00
Hrdý Budžes
19. 4. 2024 / 19:00
Dobré ráno s Findou
20. 4. 2024 / 19:00
Cello Republic: Freedom tour
21. 4. 2024 / 19:00
Divadlo v kině: Jedlíci čokolády
22. 4. 2024 / 18:30
Honza Vančura & Plavci
24. 4. 2024 / 19:00
Tady Vary 8: Rivalové
24. 4. 2024 / 20:00
Tady Havel, slyšíte mě?
25. 4. 2024 / 18:30
Nouzovský & Suk & Iwasaki
25. 4. 2024 / 19:00
Caveman
25. 4. 2024 / 19:30
Vedlejší účinky
26. 4. 2024 / 19:00
Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby
27. 4. 2024 / 19:00
Jak zachránit draka
28. 4. 2024 / 15:00
Bastard
28. 4. 2024 / 17:30
Gabriela Beňačková aneb Mařenka, Rusalka a Jenůfa se loučí
28. 4. 2024 / 19:00
Best of 2023: Chudáčci
29. 4. 2024 / 18:30
David Deyl: Májový koncert
1. 5. 2024 / 19:00
Best of 2023: Anatomie pádu
2. 5. 2024 / 18:30
Titan & Iwasaki
9. 5. 2024 / 19:00
BESEDA s Ivou Adamcovou
11. 5. 2024 / 13:00
Stepařská show
11. 5. 2024 / 19:00
Zpívám, tedy jsem: C'est la vie
12. 5. 2024 / 18:00
Zamilovaný sukničkář
12. 5. 2024 / 19:00
Zpívám, tedy jsem: C'est la vie
13. 5. 2024 / 19:00
Štěstí
13. 5. 2024 / 19:00
Mirka na cestách!
15. 5. 2024 / 19:00
Mozartovy árie & Karolína Plicková
16. 5. 2024 / 19:00
Spirituál kvartet
19. 5. 2024 / 19:00
Tady Vary 9: Priscilla
22. 5. 2024 / 20:00
Není všechno paráda & Karel Zich & PF
23. 5. 2024 / 19:00
My děti ze stanice ZOO
26. 5. 2024 / 19:00
Třináct u stolu
27. 5. 2024 / 19:00
Láska v přímém přenosu
28. 5. 2024 / 19:00
Lenka Filipová
30. 5. 2024 / 19:00
The Back Beat Beatles (Liverpool, UK)
1. 6. 2024 / 20:00
Richard Strauss & Rémy Ballot
6. 6. 2024 / 19:00
Mikulášovy patálie
9. 6. 2024 / 18:00
O lásce
10. 6. 2024 / 19:00
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: O lásce a jiných swingových běsech
12. 6. 2024 / 19:00
Tady Vary 10: Ve jménu cti
12. 6. 2024 / 20:00
Josef Špaček & Plzeňská filharmonie
13. 6. 2024 / 19:00
Tomáš Kačo: My Songbook
17. 6. 2024 / 19:00
Jazz & Swing Night pro dětský úsměv
18. 6. 2024 / 19:00
Igor Orozovič & CO.
20. 6. 2024 / 20:00
Karel Plíhal
26. 6. 2024 / 20:00
Talk show Ivo Šmoldase s hosty
10. 9. 2024 / 19:00
Vášnivost, Thriller
11. 9. 2024 / 19:00
Hrdý Budžes
12. 9. 2024 / 19:00
Vojtěch Dyk: Intimity s klavírem
16. 9. 2024 / 19:00
K.T.O. a vzpomínka na Waldu
19. 9. 2024 / 19:00
Zdeněk Izer: Vyndavací, zas tam dací
30. 9. 2024 / 19:00
Pavla Marianová & Zdenka Tichotová
9. 10. 2024 / 19:00
Nejstarší řemeslo
10. 10. 2024 / 19:30
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
11. 10. 2024 / 18:00
Psychohrátky s Evou Holubovou
26. 10. 2024 / 19:00
Kamil Střihavka & Leaders: Akustický koncert
11. 11. 2024 / 19:00
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
15. 11. 2024 / 18:00
Eva Urbanová: Operní recitál s Moravským klavírním triem
18. 11. 2024 / 19:00
Anna K.
2. 12. 2024 / 19:00
Jdi za štěstím
9. 12. 2024 / 19:00
Bílé Vánoce Lucie Bílé II
18. 12. 2024 / 19:00
Cyklus tanečních večerů pro dříve narozené
20. 12. 2024 / 18:00
KLÍČ: Velký vánoční koncert
29. 12. 2024 / 18:00
S tvojí dcerou ne
9. 3. 2025 / 19:00
Přihlášení
E-mail
Heslo
Only fill in if you are not human
Zapomenuté heslo?
Ještě nejste v Klubu MB?
Registrovat