Kalendář akcí

Srpen 2019
  
PoÚtStČtSoNe
29Po30Út31St1Čt23So4Ne
5Po6Út7St8Čt910So11Ne
12Po13Út14St15Čt1617So18Ne
19Po20Út21St22Čt2324So25Ne
26Po27Út28St29Čt3031So1Ne

Program

Tenkrát v Hollywoodu

19. 9. 2019 / 19:15

Caveman

19. 9. 2019 / 19:30

Blaník

20. 9. 2019 / 19:00

Blaník

21. 9. 2019 / 19:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

23. 9. 2019 / 19:00

Juliusz

24. 9. 2019 / 17:00

Útěk

24. 9. 2019 / 19:30

Co takhle ke zpovědi…

24. 9. 2019 / 19:30

Zdeněk Izer: Na plný coole

25. 9. 2019 / 19:00

Diego Maradona

25. 9. 2019 / 19:15

Anishort: Nejlepší Krátké Animované Filmy

26. 9. 2019 / 19:15

Přes prsty

27. 9. 2019 / 19:15

Musica Acalanthis

28. 9. 2019 / 18:00

Peter Freestone: Freddie Mercury v životě a ve filmu

29. 9. 2019 / 18:00

Malá muzika Nauše Pepíka

30. 9. 2019 / 15:00

Vilém Veverka & Ultimate W Band: /Ba/Rock goes to Hollywood

30. 9. 2019 / 19:00

Bohemian Rhapsody

30. 9. 2019 / 19:15

Jiří Suchý − Lehce s životem se prát

1. 10. 2019 / 17:00

Srí Lanka: Kýčovitě krásná

1. 10. 2019 / 18:00

Žena za pultem 2

1. 10. 2019 / 19:00

Jiří Suchý − Lehce s životem se prát

1. 10. 2019 / 19:30

BOOM!BAND Jiřího Dvořáka s hostem Petrem Rezkem

2. 10. 2019 / 17:00

Roger Waters Us + Them

2. 10. 2019 / 19:15

Cavewoman

2. 10. 2019 / 19:30

Tenkrát v Hollywoodu

3. 10. 2019 / 19:15

Vivat Glenn Miller!

4. 10. 2019 / 15:00

Dášeňka čili život štěněte

6. 10. 2019 / 14:30

Roger Waters Us + Them

6. 10. 2019 / 15:45

Dášeňka čili život štěněte

6. 10. 2019 / 16:00

Lenka Filipová: Oppidum tour 2019

7. 10. 2019 / 19:00

Deštivý den v New Yorku

7. 10. 2019 / 19:15

LiStOVáNí.cz: Český ráj (Jaroslav Rudiš)

7. 10. 2019 / 20:00

Nabarvené ptáče

9. 10. 2019 / 19:15

Dan Bárta & Illustratosphere: Zvířený prach tour

10. 10. 2019 / 19:00

Národní třída

10. 10. 2019 / 19:15

Koncert ke Světovému dni zraku

11. 10. 2019 / 18:00

Hodinářův učeň

12. 10. 2019 / 14:30

Yesterday

12. 10. 2019 / 16:30

Perníková chaloupka

13. 10. 2019 / 14:30

Perníková chaloupka

13. 10. 2019 / 16:00

Vztahy na úrovni

13. 10. 2019 / 19:00

Miluju tě, ale...

14. 10. 2019 / 19:00

Zpívám, tedy jsem

14. 10. 2019 / 19:00

Přes prsty

14. 10. 2019 / 19:15

Mart Eslem a David Surý: Pěšky džunglí do Ztraceného města

15. 10. 2019 / 18:00

Caveman

15. 10. 2019 / 19:30

Joker

16. 10. 2019 / 19:15

Robert Fulghum je opravář osudů!

17. 10. 2019 / 19:00

Národní třída

17. 10. 2019 / 19:15

David Jan Žák: Návrat Krále Šumavy

18. 10. 2019 / 18:00

Lví král

19. 10. 2019 / 14:30

Hravá sobota: Jak se co dělá

19. 10. 2019 / 14:30

Tenkrát v Hollywoodu

19. 10. 2019 / 16:30

O Šípkové Růžence

20. 10. 2019 / 14:30

O Šípkové Růžence

20. 10. 2019 / 16:00

Barbora Poláková Tour 2019

20. 10. 2019 / 19:00

Sex pro pokročilé

21. 10. 2019 / 19:00

Pražské orgie

21. 10. 2019 / 19:15

Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy

23. 10. 2019 / 19:00

Mrtví neumírají

23. 10. 2019 / 19:15

Přednáška Václava Cílka: Co se děje se světem

24. 10. 2019 / 18:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

24. 10. 2019 / 19:00

Nabarvené ptáče

24. 10. 2019 / 19:15

Halloweenská pohádka

27. 10. 2019 / 14:30

Halloweenská pohádka

27. 10. 2019 / 16:00

André Rieu: Smím prosit?

28. 10. 2019 / 17:00

One Human Show Simony Babčákové

28. 10. 2019 / 19:30

Kanada

29. 10. 2019 / 18:00

Karel Plíhal

31. 10. 2019 / 19:00

Staříci

31. 10. 2019 / 19:15

O zatoulané ponožce

3. 11. 2019 / 14:30

O zatoulané ponožce

3. 11. 2019 / 16:00

Vysavač

3. 11. 2019 / 19:00

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

4. 11. 2019 / 19:00

Devítka

5. 11. 2019 / 19:00

Jiří Padevět: Ostny a oprátky

8. 11. 2019 / 18:00

Postřižiny

8. 11. 2019 / 19:00

Tenkrát v Hollywoodu

9. 11. 2019 / 16:30

Čtyři pohádky

10. 11. 2019 / 14:30

Čtyři pohádky

10. 11. 2019 / 16:00

Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby

10. 11. 2019 / 19:00

Súdán

12. 11. 2019 / 18:00

Hravá sobota: Nebojte se strašidel

16. 11. 2019 / 14:30

O Sněhurce

17. 11. 2019 / 14:30

O Sněhurce

17. 11. 2019 / 16:00

Skleněný zvěřinec

17. 11. 2019 / 19:30

Hradišťan & J. Pavlica: Vzpomínka na Jana Skácela

18. 11. 2019 / 19:00

Pavel Lohonka Žalman & SPOL.

21. 11. 2019 / 19:30

Andělská pohádka

24. 11. 2019 / 14:30

Andělská pohádka

24. 11. 2019 / 16:00

Byt na inzerát

25. 11. 2019 / 19:00

GR11: Treking napříč Pyrenejemi

26. 11. 2019 / 18:00

Pavel Dobeš & Tomáš Kotrba

27. 11. 2019 / 19:00

Vánoční úsměvy Zdeňka Trošky s písničkami Simony Klímové

28. 11. 2019 / 19:00

Caveman

28. 11. 2019 / 19:30

Dva sněhuláci

1. 12. 2019 / 14:30

Dva sněhuláci

1. 12. 2019 / 16:00

Zpívám, tedy jsem

2. 12. 2019 / 19:00

COP

4. 12. 2019 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Honza Nedvěd

5. 12. 2019 / 19:00

Čiperkové

7. 12. 2019 / 11:00

Čiperkové

7. 12. 2019 / 14:00

O pejskovi a kočičce

8. 12. 2019 / 14:30

O pejskovi a kočičce

8. 12. 2019 / 16:00

Otevřené manželství

8. 12. 2019 / 19:00

Mrzák inishmaanský

9. 12. 2019 / 19:00

Perly Indického oceánu: Zanzibar, Réunion a Seychely

10. 12. 2019 / 18:00

Vojta „Kiďák“ Tomáško

11. 12. 2019 / 19:00

Roháči z Lokte: Vánoční koncert

12. 12. 2019 / 19:00

Cavewoman

12. 12. 2019 / 19:30

Jan Novák: Zatím dobrý

13. 12. 2019 / 18:00

Hravá sobota: Mikulášský maškarní bál

14. 12. 2019 / 14:30

Vánoční hvězdička

15. 12. 2019 / 14:30

Vánoční hvězdička

15. 12. 2019 / 16:00

Kamil Střihavka & Leaders: Vánoční akustický koncert

15. 12. 2019 / 19:00

Nate Brown & One Voice: Gospelové Vánoce 2019

16. 12. 2019 / 19:00

Nový Zéland křížem krážem

17. 12. 2019 / 18:00

Dagmar Pecková a Musica Bohemica – Zrození

19. 12. 2019 / 19:00

Betlém

22. 12. 2019 / 14:30

Betlém

22. 12. 2019 / 16:00

Fešáci

27. 12. 2019 / 19:00

Vzpoura nevěst

29. 12. 2019 / 19:00

Plnou parou

30. 12. 2019 / 19:00

Hana Zagorová, Petr Rezek a BOOM!BAND Jiřího Dvořáka

6. 1. 2020 / 19:00

Asonance

7. 1. 2020 / 19:00

Velké lásky v malém hotelu

12. 1. 2020 / 19:00

Misterio del ángel – Tango argentino

13. 1. 2020 / 19:00

Dámská šatna

19. 1. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Šňůra hudebních perel

20. 1. 2020 / 19:00

Do světa: Cestujte chytře, levně a často

23. 1. 2020 / 18:00

Radůza & Band

26. 1. 2020 / 19:00

S tvojí dcerou ne

30. 1. 2020 / 19:30

Vojtěch Dyk & B-Side Band: 10 let Beat ve swingu

3. 2. 2020 / 19:00

Tatarák na ex

5. 2. 2020 / 19:00

Radka Fišarová: Recitál "Rendez - vous"

16. 2. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Pavlína Jíšová

19. 2. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Hop Trop s orchestrem Karla Bečváře

23. 2. 2020 / 18:00

Táta

27. 2. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Můj báječný rozvod

4. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Věra Martinová: Jubileum tour

10. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Úsměvy Jaromíra Hanzlíka

11. 3. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Mikulášovy patálie

15. 3. 2020 / 15:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Drahá legrace

16. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté

17. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Nezmaři

24. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Lucie Bílá

29. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Igor a Renata Ardaševovi: Má vlast

30. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Merlin Dance Show: Rytmus v srdci

2. 4. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Hvězdné manýry

3. 4. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Nalevo od výtahu

26. 4. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Karel Plíhal

12. 5. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Světáci

17. 5. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

přihlásit

Adam Plachetka: Molieri

30. 5. 2020 / 20:00