Kalendář akcí

Srpen 2019
  
PoÚtStČtSoNe
29Po30Út31St1Čt23So4Ne
5Po6Út7St8Čt910So11Ne
12Po13Út14St15Čt1617So18Ne
19Po20Út21St22Čt2324So25Ne
26Po27Út28St29Čt3031So1Ne

Program

Šňůra hudebních perel

20. 1. 2020 / 19:00

Na nože

20. 1. 2020 / 19:15

Cavewoman

20. 1. 2020 / 19:30

Tenkrát podruhé

21. 1. 2020 / 17:00

Tenkrát podruhé

21. 1. 2020 / 19:30

TŠ Gregoriades - Závěrečný ples (A)

21. 1. 2020 / 19:30

S láskou Vincent

22. 1. 2020 / 19:15

TŠ Gregoriades - Závěrečný ples (C)

22. 1. 2020 / 19:30

Ženy v běhu

23. 1. 2020 / 15:00

77 neuvěřitelných míst Evropy

23. 1. 2020 / 18:00

Cats

24. 1. 2020 / 18:00

Jumanji: Další level

25. 1. 2020 / 14:30

Zpíváme a tančíme s Míšou: Cestujeme za zvířátky

25. 1. 2020 / 16:00

Le Mans ’66

25. 1. 2020 / 17:00

Čert a Káča

26. 1. 2020 / 14:30

Bolšoj balet 2020

26. 1. 2020 / 15:45

Louskáček

26. 1. 2020 / 15:45

Čert a Káča

26. 1. 2020 / 16:00

Radůza & Band

26. 1. 2020 / 19:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

27. 1. 2020 / 19:00

Kladivo na čarodějnice

27. 1. 2020 / 19:15

Caveman

27. 1. 2020 / 19:30

Falešně

28. 1. 2020 / 17:00

Falešně

28. 1. 2020 / 19:30

TŠ Gregoriades - Závěrečný ples (B)

28. 1. 2020 / 19:30

Favoritka

29. 1. 2020 / 19:15

TŠ Gregoriades - Závěrečný ples (D)

29. 1. 2020 / 19:30

Případ mrtvého nebožtíka

30. 1. 2020 / 19:15

S tvojí dcerou ne

30. 1. 2020 / 19:30

Můj příběh

31. 1. 2020 / 18:00

Kolem světa: Celodenní vstupenka SOBOTA

1. 2. 2020 / 13:00

Maroko: Pohádka tisíce a jedné noci

1. 2. 2020 / 13:00

Čarokrásná Havaj

1. 2. 2020 / 14:30

Černobyl po 30 letech

1. 2. 2020 / 16:00

Za Mayskými památkami a tequillou do Mexika

1. 2. 2020 / 17:30

Cestování jako životní styl

1. 2. 2020 / 19:00

Kolem světa: Celodenní vstupenka NEDĚLE

2. 2. 2020 / 13:00

Uganda na vlastní pěst

2. 2. 2020 / 13:00

Omán: Překvapení Blízkého východu

2. 2. 2020 / 14:30

Kocour Modroočko

2. 2. 2020 / 14:30

1200 km kanadskou divočinou

2. 2. 2020 / 16:00

Kocour Modroočko

2. 2. 2020 / 16:00

Běh kolem světa aneb dolar za každý kilometr

2. 2. 2020 / 17:30

Šoky a skoky Tichomoří

2. 2. 2020 / 19:00

Cavewoman

2. 2. 2020 / 19:30

Vojtěch Dyk & B-Side Band: 10 let Beat ve swingu

3. 2. 2020 / 19:00

Nabarvené ptáče

3. 2. 2020 / 19:15

Tatarák na ex

5. 2. 2020 / 19:00

Králíček Jojo

5. 2. 2020 / 19:15

Amundsen

6. 2. 2020 / 19:15

Vlastníci

7. 2. 2020 / 18:00

Špióni v převleku

8. 2. 2020 / 14:30

Amnestie

8. 2. 2020 / 16:30

12. reprezentační česko-německý ples

8. 2. 2020 / 20:00

Jak chtěla princezna čarovat

9. 2. 2020 / 14:30

Prado - sbírka plná divů

9. 2. 2020 / 16:00

Jak chtěla princezna čarovat

9. 2. 2020 / 16:00

Caveman

9. 2. 2020 / 19:30

Joker

10. 2. 2020 / 19:15

Kolumbií po českých stopách aneb hledání ztraceného času

11. 2. 2020 / 18:00

Miloš Knor: Valentine show

11. 2. 2020 / 20:00

Tenkrát podruhé

12. 2. 2020 / 19:15

Poutníci: 50 let v country

12. 2. 2020 / 19:30

Malé ženy

13. 2. 2020 / 19:15

Vlastníci

14. 2. 2020 / 18:00

Ples Nadace 700 let města Plzně

14. 2. 2020 / 20:00

Sněžný kluk

15. 2. 2020 / 14:30

Hravá sobota: Maškarní bál

15. 2. 2020 / 14:30

Staříci

15. 2. 2020 / 16:30

14. GALAVEČER PRÁVNÍKŮ

15. 2. 2020 / 20:00

O Koblížkovi

16. 2. 2020 / 14:30

André Rieu: 70 let mlád

16. 2. 2020 / 16:00

O Koblížkovi

16. 2. 2020 / 16:00

Radka Fišarová: Recitál "Rendez - vous"

16. 2. 2020 / 19:00

Jo, není to jednoduché

17. 2. 2020 / 19:00

Parazit

17. 2. 2020 / 19:15

Pavlína Jíšová

19. 2. 2020 / 19:00

Caveman

19. 2. 2020 / 19:30

Vlastníci

21. 2. 2020 / 18:00

Pohádky pana Pohádky

23. 2. 2020 / 14:30

Giselle

23. 2. 2020 / 15:45

Pohádky pana Pohádky

23. 2. 2020 / 16:00

Hop Trop s orchestrem Karla Bečváře

23. 2. 2020 / 18:00

Přednáška Václava Cílka: Co se děje se světem

24. 2. 2020 / 18:00

Tenkrát v Hollywoodu

24. 2. 2020 / 19:15

Velká cesta Škodou 100 do Íránu

25. 2. 2020 / 18:00

Přednáška „Žena a muž“

26. 2. 2020 / 18:00

Táta

27. 2. 2020 / 19:30

Jak pejsek Ferda potkal sluníčko

1. 3. 2020 / 14:30

Jak pejsek Ferda potkal sluníčko

1. 3. 2020 / 16:00

Králíček Jojo

2. 3. 2020 / 19:15

Caveman

2. 3. 2020 / 19:30

Kutloch aneb I muži mají své dny

3. 3. 2020 / 19:00

Můj báječný rozvod

4. 3. 2020 / 19:00

Velká karnevalová show

7. 3. 2020 / 15:00

O Palečkovi

8. 3. 2020 / 14:30

O Palečkovi

8. 3. 2020 / 16:00

Sláva strojů a měst

8. 3. 2020 / 19:00

Miláček Anna

9. 3. 2020 / 19:00

Cestovatelská show ZIKMUND100

9. 3. 2020 / 19:30

Skotsko

10. 3. 2020 / 18:00

Věra Martinová: Jubileum tour

10. 3. 2020 / 19:00

Úsměvy Jaromíra Hanzlíka

11. 3. 2020 / 19:30

Ivo Toman: Debordelizace vztahů Tour

12. 3. 2020 / 19:30

10. Reprezentační ples Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy

13. 3. 2020 / 20:00

Reprezentační ples Západočeské univerzity v Plzni

14. 3. 2020 / 20:00

O Budulínkovi

15. 3. 2020 / 14:30

Mikulášovy patálie

15. 3. 2020 / 15:00

O Budulínkovi

15. 3. 2020 / 16:00

Drahá legrace

16. 3. 2020 / 19:00

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté

17. 3. 2020 / 19:00

Zakleté pírko

21. 3. 2020 / 14:30

Hravá sobota: Piráti a námořníci

21. 3. 2020 / 14:30

Dobrodružství lesního skřítka Kuka

22. 3. 2020 / 14:30

Dobrodružství lesního skřítka Kuka

22. 3. 2020 / 16:00

Caveman

22. 3. 2020 / 19:30

Zpívám, tedy jsem

23. 3. 2020 / 19:00

Zlaté vábení Yukonu

24. 3. 2020 / 18:00

Nezmaři

24. 3. 2020 / 19:00

Lordi

26. 3. 2020 / 19:30

Hexenšus

27. 3. 2020 / 19:00

Celebrity

28. 3. 2020 / 19:00

Modrá pohádka

29. 3. 2020 / 14:30

Romeo a Julie

29. 3. 2020 / 15:45

Modrá pohádka

29. 3. 2020 / 16:00

Lucie Bílá: To o mně

29. 3. 2020 / 19:00

Cesta jako žádná ze sta ZIKMUND100

30. 3. 2020 / 18:00

Bedřich Smetana: Má vlast

30. 3. 2020 / 19:00

Cesta jako žádná ze sta ZIKMUND100

30. 3. 2020 / 20:15

Epydemye

1. 4. 2020 / 19:30

Irská taneční show: Rytmus v srdci

2. 4. 2020 / 19:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

2. 4. 2020 / 19:00

Hvězdné manýry

3. 4. 2020 / 19:30

Jak pejsek a kočička vítají jaro

5. 4. 2020 / 14:30

Jak pejsek a kočička vítají jaro

5. 4. 2020 / 16:00

1200 km kanadskou divočinou

7. 4. 2020 / 18:00

Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

23. 4. 2020 / 19:00

Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby

25. 4. 2020 / 19:00

Labutí jezero

26. 4. 2020 / 15:45

Nalevo od výtahu

26. 4. 2020 / 19:30

Besídka divadla Sklep 2020

27. 4. 2020 / 17:00

Zpívám, tedy jsem

27. 4. 2020 / 19:00

Besídka divadla Sklep 2020

27. 4. 2020 / 20:00

Vietnam

28. 4. 2020 / 18:00

The Man Behind Freddie Mercury

2. 5. 2020 / 18:00

Misterio del ángel – Tango argentino

3. 5. 2020 / 19:00

Talkshow Zbigniewa Czendlika: Postel hospoda kostel

4. 5. 2020 / 19:00

Polibek

7. 5. 2020 / 19:30

Hana a Petr Ulrychovi & třikrát Javory

11. 5. 2020 / 19:00

Karel Plíhal

12. 5. 2020 / 19:30

Světáci

17. 5. 2020 / 19:30

Římské noci

18. 5. 2020 / 19:30

Záskok

23. 5. 2020 / 19:00

Drahokamy

24. 5. 2020 / 15:45

Záskok

24. 5. 2020 / 19:00

Ondřej Havelka & Melody Makers: Swing nylonového věku

26. 5. 2020 / 19:30

Adam Plachetka: Molieri

30. 5. 2020 / 20:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Talkshow s Tatianou Dykovou a Klárou Trojanovou

1. 6. 2020 / 19:30

Veselé Velikonoce

10. 6. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Hradišťan & Jiří Pavlica: O slunovratu

14. 6. 2020 / 19:30

Hrdý Budžes

22. 6. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Šansony Chantal Poullain

15. 7. 2020 / 19:30

Shirley Valentine

15. 9. 2020 / 19:00

Schola Gregoriana Pragensis & Jiří Bárta: Dialog lidského hlasu a strun

19. 10. 2020 / 19:00

Lenka Nová: Dopisy Tour

25. 1. 2021 / 19:00