Kalendář akcí

Prosinec 2019
  
PoÚtStČtSoNe
25Po26Út27St28Čt2930So1Ne
2Po3Út4St5Čt67So8Ne
9Po10Út11St12Čt1314So15Ne
16Po17Út18St19Čt2021So22Ne
23Po24Út25St26Čt2728So29Ne
30Po31Út1St2Čt34So5Ne

Program

Čiperkové

7. 12. 2019 / 11:00

Čiperkové

7. 12. 2019 / 14:00

Ledové království II.

7. 12. 2019 / 14:30

Pražské orgie

7. 12. 2019 / 16:30

O pejskovi a kočičce

8. 12. 2019 / 14:30

Charitativní koncert Pod křídly andělů

8. 12. 2019 / 16:00

O pejskovi a kočičce

8. 12. 2019 / 16:00

Otevřené manželství

8. 12. 2019 / 19:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

9. 12. 2019 / 19:00

Mrzák inishmaanský

9. 12. 2019 / 19:00

Joker

9. 12. 2019 / 19:15

Mladý Ahmed

10. 12. 2019 / 17:00

Perly Indického oceánu: Zanzibar, Réunion a Seychely

10. 12. 2019 / 18:00

Sbohem, synu

10. 12. 2019 / 19:00

Vojta „Kiďák“ Tomáško

11. 12. 2019 / 19:00

Výjimeční

11. 12. 2019 / 19:15

Roháči z Lokte: Vánoční koncert

12. 12. 2019 / 19:00

Ženská na vrcholu

12. 12. 2019 / 19:15

Cavewoman

12. 12. 2019 / 19:30

Jan Novák: Zatím dobrý

13. 12. 2019 / 18:00

Ledové království II.

14. 12. 2019 / 14:30

Hravá sobota: Mikulášský maškarní bál

14. 12. 2019 / 14:30

Ledové království II.

14. 12. 2019 / 16:30

Vánoční hvězdička

15. 12. 2019 / 14:30

Vánoční hvězdička

15. 12. 2019 / 16:00

Kamil Střihavka & Leaders: Vánoční akustický koncert

15. 12. 2019 / 19:00

Nate Brown & One Voice: Gospelové Vánoce 2019

16. 12. 2019 / 19:00

První zrádce

16. 12. 2019 / 19:15

Svátky klidu a míru

17. 12. 2019 / 17:00

Nový Zéland křížem krážem

17. 12. 2019 / 18:00

TŠ Gregoriades - 2. prodloužená (A+B)

17. 12. 2019 / 19:00

Svátky klidu a míru

17. 12. 2019 / 19:30

TŠ Gregoriades - 2. prodloužená (C+D)

18. 12. 2019 / 19:00

Star Wars: Vzestup Skywalkera

18. 12. 2019 / 19:15

Dagmar Pecková a Musica Bohemica – Zrození

19. 12. 2019 / 19:00

Poslední aristokratka

19. 12. 2019 / 19:15

Pohlazení po duši s Vlaďkou Bauerovou

19. 12. 2019 / 19:30

Caveman

21. 12. 2019 / 19:30

Betlém

22. 12. 2019 / 14:30

Betlém

22. 12. 2019 / 16:00

Fešáci

27. 12. 2019 / 19:00

Vzpoura nevěst

29. 12. 2019 / 19:00

Malostranská zimní pohádka

5. 1. 2020 / 14:30

Malostranská zimní pohádka

5. 1. 2020 / 16:00

Caveman

5. 1. 2020 / 19:30

Hana Zagorová, Petr Rezek a BOOM!BAND Jiřího Dvořáka

6. 1. 2020 / 19:00

Vlastníci

6. 1. 2020 / 19:15

Finsko: Lesní království

7. 1. 2020 / 18:00

Asonance

7. 1. 2020 / 19:00

Plnou parou

9. 1. 2020 / 19:00

O Popelce

12. 1. 2020 / 14:30

Klimt & Schiele – Erós a Psyché

12. 1. 2020 / 16:00

O Popelce

12. 1. 2020 / 16:00

Velké lásky v malém hotelu

12. 1. 2020 / 19:00

Misterio del ángel – Tango argentino

13. 1. 2020 / 19:00

Hravá sobota: Vodní svět

18. 1. 2020 / 14:30

X. REPREZENTAČNÍ PLES TOP 09 Plzeňského kraje

18. 1. 2020 / 20:00

Zimní pohádka aneb Skřítek Třešnička a Paní Zima

19. 1. 2020 / 14:30

Zimní pohádka aneb Skřítek Třešnička a Paní Zima

19. 1. 2020 / 16:00

Dámská šatna

19. 1. 2020 / 19:00

Šňůra hudebních perel

20. 1. 2020 / 19:00

Cavewoman

20. 1. 2020 / 19:30

Ženy v běhu

23. 1. 2020 / 15:00

77 neuvěřitelných míst Evropy

23. 1. 2020 / 18:00

Zpíváme a tančíme s Míšou: Cestujeme za zvířátky

25. 1. 2020 / 16:00

Čert a Káča

26. 1. 2020 / 14:30

Bolšoj balet 2020

26. 1. 2020 / 15:45

Louskáček

26. 1. 2020 / 15:45

Čert a Káča

26. 1. 2020 / 16:00

Radůza & Band

26. 1. 2020 / 19:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

27. 1. 2020 / 19:00

Caveman

27. 1. 2020 / 19:30

S tvojí dcerou ne

30. 1. 2020 / 19:30

Kolem světa: Celodenní vstupenka SOBOTA

1. 2. 2020 / 13:00

Maroko: Pohádka tisíce a jedné noci

1. 2. 2020 / 13:00

Čarokrásná Havaj

1. 2. 2020 / 14:30

Černobyl po 30 letech

1. 2. 2020 / 16:00

Za Mayskými památkami a tequillou do Mexika

1. 2. 2020 / 17:30

Cestování jako životní styl

1. 2. 2020 / 19:00

Kolem světa: Celodenní vstupenka NEDĚLE

2. 2. 2020 / 13:00

Uganda na vlastní pěst

2. 2. 2020 / 13:00

Omán: Překvapení Blízkého východu

2. 2. 2020 / 14:30

Kocour Modroočko

2. 2. 2020 / 14:30

1200 km kanadskou divočinou

2. 2. 2020 / 16:00

Kocour Modroočko

2. 2. 2020 / 16:00

Běh kolem světa aneb dolar za každý kilometr

2. 2. 2020 / 17:30

Šoky a skoky Tichomoří

2. 2. 2020 / 19:00

Cavewoman

2. 2. 2020 / 19:30

Vojtěch Dyk & B-Side Band: 10 let Beat ve swingu

3. 2. 2020 / 19:00

Tatarák na ex

5. 2. 2020 / 19:00

12. reprezentační česko-německý ples

8. 2. 2020 / 20:00

Jak chtěla princezna čarovat

9. 2. 2020 / 14:30

Prado - sbírka plná divů

9. 2. 2020 / 16:00

Jak chtěla princezna čarovat

9. 2. 2020 / 16:00

Caveman

9. 2. 2020 / 19:30

Miloš Knor: Valentine show

11. 2. 2020 / 20:00

Poutníci: 50 let v country

12. 2. 2020 / 19:30

Ples Nadace 700 let města Plzně

14. 2. 2020 / 20:00

Hravá sobota: Maškarní bál

15. 2. 2020 / 14:30

O Koblížkovi

16. 2. 2020 / 14:30

O Koblížkovi

16. 2. 2020 / 16:00

Radka Fišarová: Recitál "Rendez - vous"

16. 2. 2020 / 19:00

Jo, není to jednoduché

17. 2. 2020 / 19:00

Pavlína Jíšová

19. 2. 2020 / 19:00

Caveman

19. 2. 2020 / 19:30

Pohádky pana Pohádky

23. 2. 2020 / 14:30

Giselle

23. 2. 2020 / 15:45

Pohádky pana Pohádky

23. 2. 2020 / 16:00

Hop Trop s orchestrem Karla Bečváře

23. 2. 2020 / 18:00

Přednáška Václava Cílka: Co se děje se světem

24. 2. 2020 / 18:00

Přednáška „Žena a muž“

26. 2. 2020 / 18:00

Táta

27. 2. 2020 / 19:30

Jak pejsek Ferda potkal sluníčko

1. 3. 2020 / 14:30

Jak pejsek Ferda potkal sluníčko

1. 3. 2020 / 16:00

Kutloch aneb I muži mají své dny

3. 3. 2020 / 19:00

Můj báječný rozvod

4. 3. 2020 / 19:00

O Palečkovi

8. 3. 2020 / 14:30

O Palečkovi

8. 3. 2020 / 16:00

Sláva strojů a měst

8. 3. 2020 / 19:00

Miláček Anna

9. 3. 2020 / 19:00

Cestovatelská show ZIKMUND100

9. 3. 2020 / 19:30

Věra Martinová: Jubileum tour

10. 3. 2020 / 19:00

Úsměvy Jaromíra Hanzlíka

11. 3. 2020 / 19:30

Ivo Toman: Debordelizace vztahů Tour

12. 3. 2020 / 19:30

O Budulínkovi

15. 3. 2020 / 14:30

Mikulášovy patálie

15. 3. 2020 / 15:00

O Budulínkovi

15. 3. 2020 / 16:00

Drahá legrace

16. 3. 2020 / 19:00

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté

17. 3. 2020 / 19:00

Hravá sobota: Piráti a námořníci

21. 3. 2020 / 14:30

Dobrodružství lesního skřítka Kuka

22. 3. 2020 / 14:30

Dobrodružství lesního skřítka Kuka

22. 3. 2020 / 16:00

Zpívám, tedy jsem

23. 3. 2020 / 19:00

Nezmaři

24. 3. 2020 / 19:00

Lordi

26. 3. 2020 / 19:30

Hexenšus

27. 3. 2020 / 19:00

Celebrity

28. 3. 2020 / 19:00

Modrá pohádka

29. 3. 2020 / 14:30

Romeo a Julie

29. 3. 2020 / 15:45

Modrá pohádka

29. 3. 2020 / 16:00

Lucie Bílá: To o mně

29. 3. 2020 / 19:00

Cesta jako žádná ze sta ZIKMUND100

30. 3. 2020 / 18:00

Bedřich Smetana: Má vlast

30. 3. 2020 / 19:00

Cesta jako žádná ze sta ZIKMUND100

30. 3. 2020 / 20:15

Epydemye

1. 4. 2020 / 19:30

Irská taneční show: Rytmus v srdci

2. 4. 2020 / 19:00

Hvězdné manýry

3. 4. 2020 / 19:30

Jak pejsek a kočička vítají jaro

5. 4. 2020 / 14:30

Jak pejsek a kočička vítají jaro

5. 4. 2020 / 16:00

Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

23. 4. 2020 / 19:00

Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby

25. 4. 2020 / 19:00

Labutí jezero

26. 4. 2020 / 15:45

Nalevo od výtahu

26. 4. 2020 / 19:30

Besídka divadla Sklep 2020

27. 4. 2020 / 17:00

Zpívám, tedy jsem

27. 4. 2020 / 19:00

Besídka divadla Sklep 2020

27. 4. 2020 / 20:00

Talkshow Zbigniewa Czendlika: Postel hospoda kostel

4. 5. 2020 / 19:00

Polibek

7. 5. 2020 / 19:30

Hana a Petr Ulrychovi & třikrát Javory

11. 5. 2020 / 19:00

Karel Plíhal

12. 5. 2020 / 19:30

Světáci

17. 5. 2020 / 19:30

Římské noci

18. 5. 2020 / 19:30

Záskok

23. 5. 2020 / 19:00

Drahokamy

24. 5. 2020 / 15:45

Záskok

24. 5. 2020 / 19:00

Ondřej Havelka & Melody Makers: Swing nylonového věku

26. 5. 2020 / 19:30

Adam Plachetka: Molieri

30. 5. 2020 / 20:00

Veselé Velikonoce

10. 6. 2020 / 19:30

Hrdý Budžes

22. 6. 2020 / 19:00

Shirley Valentine

15. 9. 2020 / 19:00

Schola Gregoriana Pragensis & Jiří Bárta: Dialog lidského hlasu a strun

19. 10. 2020 / 19:00

Lenka Nová: Dopisy Tour

25. 1. 2021 / 19:00