Kalendář akcí

Říjen 2019
  
PoÚtStČtSoNe
30Po1Út2St3Čt45So6Ne
7Po8Út9St10Čt1112So13Ne
14Po15Út16St17Čt1819So20Ne
21Po22Út23St24Čt2526So27Ne
28Po29Út30St31Čt12So3Ne

Program

Sex pro pokročilé

21. 10. 2019 / 19:00

Pražské orgie

21. 10. 2019 / 19:15

Parazit

22. 10. 2019 / 17:00

Parazit

22. 10. 2019 / 19:30

Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy

23. 10. 2019 / 19:00

Mrtví neumírají

23. 10. 2019 / 19:15

Přednáška Václava Cílka: Co se děje se světem

24. 10. 2019 / 18:00

Dubnička Lahoda Revival Kabaret

24. 10. 2019 / 19:00

Nabarvené ptáče

24. 10. 2019 / 19:15

Halloweenská pohádka

27. 10. 2019 / 14:30

Halloweenská pohádka

27. 10. 2019 / 16:00

André Rieu: Smím prosit?

28. 10. 2019 / 17:00

One Human Show Simony Babčákové

28. 10. 2019 / 19:30

Rock´n Roll

29. 10. 2019 / 17:00

Kanada

29. 10. 2019 / 18:00

Zatoulaný

29. 10. 2019 / 19:30

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

30. 10. 2019 / 19:15

Karel Plíhal

31. 10. 2019 / 19:00

Staříci

31. 10. 2019 / 19:15

Naše zvony pěkně znějí

1. 11. 2019 / 19:00

Toy Story 4: Příběh hraček

2. 11. 2019 / 14:30

Nabarvené ptáče

2. 11. 2019 / 16:30

O zatoulané ponožce

3. 11. 2019 / 14:30

O zatoulané ponožce

3. 11. 2019 / 16:00

André Rieu: Smím prosit?

3. 11. 2019 / 16:00

Vysavač

3. 11. 2019 / 19:00

Joker

3. 11. 2019 / 19:30

Ladislav Zibura: Prázdniny v Evropě

4. 11. 2019 / 19:00

Stehlík

4. 11. 2019 / 19:15

Střídavá péče

5. 11. 2019 / 17:00

Devítka

5. 11. 2019 / 19:00

Utop se, nebo plav

5. 11. 2019 / 19:30

Slayer: The Repentless Killogy

6. 11. 2019 / 19:30

Poslední aristokratka

7. 11. 2019 / 19:15

Jiří Padevět: Ostny a oprátky

8. 11. 2019 / 18:00

Postřižiny

8. 11. 2019 / 19:00

Ovečka Shaun ve filmu: Farmagedon

9. 11. 2019 / 14:30

Tenkrát v Hollywoodu

9. 11. 2019 / 16:30

Čtyři pohádky

10. 11. 2019 / 14:30

Čtyři pohádky

10. 11. 2019 / 16:00

Pražský filmový orchestr: Koncert filmové hudby

10. 11. 2019 / 19:00

Nabarvené ptáče

11. 11. 2019 / 19:15

Narušitel systému

12. 11. 2019 / 17:00

Súdán

12. 11. 2019 / 18:00

Narušitel systému

12. 11. 2019 / 19:30

Poslední aristokratka

13. 11. 2019 / 19:15

Le Mans ’66

14. 11. 2019 / 19:15

Budiž světlo

15. 11. 2019 / 19:15

Hravá sobota: Nebojte se strašidel

16. 11. 2019 / 14:30

Nápad myšky Terezky aneb o zlé koze

17. 11. 2019 / 14:30

Nápad myšky Terezky aneb o zlé koze

17. 11. 2019 / 16:00

Skleněný zvěřinec

17. 11. 2019 / 19:30

Hradišťan & J. Pavlica: Vzpomínka na Jana Skácela

18. 11. 2019 / 19:00

Spalovač mrtvol

18. 11. 2019 / 19:15

Manifesto

19. 11. 2019 / 17:00

Manifesto

19. 11. 2019 / 19:30

Poslední aristokratka

20. 11. 2019 / 19:15

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

21. 11. 2019 / 19:15

Pavel Lohonka Žalman & SPOL.

21. 11. 2019 / 19:30

Lví král

23. 11. 2019 / 14:30

Nabarvené ptáče

23. 11. 2019 / 17:00

Andělská pohádka

24. 11. 2019 / 14:30

Monetovy lekníny - magie světla a vody

24. 11. 2019 / 16:00

Andělská pohádka

24. 11. 2019 / 16:00

Byt na inzerát

25. 11. 2019 / 19:00

Bitva u Midway

25. 11. 2019 / 19:15

Jiří Trnka: Nalezený přítel

26. 11. 2019 / 17:00

GR11: Treking napříč Pyrenejemi

26. 11. 2019 / 18:00

Jiří Trnka: Nalezený přítel

26. 11. 2019 / 19:30

Pavel Dobeš & Tomáš Kotrba

27. 11. 2019 / 19:00

Ženská na vrcholu

27. 11. 2019 / 19:15

Vánoční úsměvy Zdeňka Trošky s písničkami Simony Klímové

28. 11. 2019 / 19:00

Parazit

28. 11. 2019 / 19:15

Caveman

28. 11. 2019 / 19:30

Addamsova rodina

30. 11. 2019 / 14:30

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

30. 11. 2019 / 16:30

Dva sněhuláci

1. 12. 2019 / 14:30

Dva sněhuláci

1. 12. 2019 / 16:00

Vánoční koncert Českého rozhlasu a Rozhlasu a televízie Slovenska

2. 12. 2019 / 19:00

Zpívám, tedy jsem

2. 12. 2019 / 19:00

COP

4. 12. 2019 / 19:30

Honza Nedvěd: 50 let na scéně

5. 12. 2019 / 19:00

Čiperkové

7. 12. 2019 / 11:00

Čiperkové

7. 12. 2019 / 14:00

Ledové království II.

7. 12. 2019 / 14:30

Pražské orgie

7. 12. 2019 / 16:30

O pejskovi a kočičce

8. 12. 2019 / 14:30

O pejskovi a kočičce

8. 12. 2019 / 16:00

Otevřené manželství

8. 12. 2019 / 19:00

Mrzák inishmaanský

9. 12. 2019 / 19:00

Perly Indického oceánu: Zanzibar, Réunion a Seychely

10. 12. 2019 / 18:00

Vojta „Kiďák“ Tomáško

11. 12. 2019 / 19:00

Roháči z Lokte: Vánoční koncert

12. 12. 2019 / 19:00

Cavewoman

12. 12. 2019 / 19:30

Jan Novák: Zatím dobrý

13. 12. 2019 / 18:00

Hravá sobota: Mikulášský maškarní bál

14. 12. 2019 / 14:30

Vánoční hvězdička

15. 12. 2019 / 14:30

Vánoční hvězdička

15. 12. 2019 / 16:00

Kamil Střihavka & Leaders: Vánoční akustický koncert

15. 12. 2019 / 19:00

Nate Brown & One Voice: Gospelové Vánoce 2019

16. 12. 2019 / 19:00

Nový Zéland křížem krážem

17. 12. 2019 / 18:00

Dagmar Pecková a Musica Bohemica – Zrození

19. 12. 2019 / 19:00

Caveman

21. 12. 2019 / 19:30

Betlém

22. 12. 2019 / 14:30

Betlém

22. 12. 2019 / 16:00

Fešáci

27. 12. 2019 / 19:00

Vzpoura nevěst

29. 12. 2019 / 19:00

Hana Zagorová, Petr Rezek a BOOM!BAND Jiřího Dvořáka

6. 1. 2020 / 19:00

Finsko: Lesní království

7. 1. 2020 / 18:00

Asonance

7. 1. 2020 / 19:00

Plnou parou

9. 1. 2020 / 19:00

Klimt & Schiele – Erós a Psyché

12. 1. 2020 / 16:00

Velké lásky v malém hotelu

12. 1. 2020 / 19:00

Misterio del ángel – Tango argentino

13. 1. 2020 / 19:00

Dámská šatna

19. 1. 2020 / 19:00

Šňůra hudebních perel

20. 1. 2020 / 19:00

Do světa: Cestujte chytře, levně a často

23. 1. 2020 / 18:00

Zpíváme a tančíme s Míšou: Cestujeme za zvířátky

25. 1. 2020 / 16:00

Radůza & Band

26. 1. 2020 / 19:00

S tvojí dcerou ne

30. 1. 2020 / 19:30

Cavewoman

2. 2. 2020 / 19:30

Vojtěch Dyk & B-Side Band: 10 let Beat ve swingu

3. 2. 2020 / 19:00

Tatarák na ex

5. 2. 2020 / 19:00

Prado - sbírka plná divů

9. 2. 2020 / 16:00

Poutníci: 50 let v country

12. 2. 2020 / 19:30

Radka Fišarová: Recitál "Rendez - vous"

16. 2. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Jo, není to jednoduché

17. 2. 2020 / 19:00

Pavlína Jíšová

19. 2. 2020 / 19:00

Hop Trop s orchestrem Karla Bečváře

23. 2. 2020 / 18:00

Táta

27. 2. 2020 / 19:30

Můj báječný rozvod

4. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Sláva strojů a měst

8. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Miláček Anna

9. 3. 2020 / 19:00

Věra Martinová: Jubileum tour

10. 3. 2020 / 19:00

Úsměvy Jaromíra Hanzlíka

11. 3. 2020 / 19:30

Mikulášovy patálie

15. 3. 2020 / 15:00

Drahá legrace

16. 3. 2020 / 19:00

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté

17. 3. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Zpívám, tedy jsem

23. 3. 2020 / 19:00

Nezmaři

24. 3. 2020 / 19:00

Lucie Bílá: To o mně

29. 3. 2020 / 19:00

Igor a Renata Ardaševovi: Má vlast

30. 3. 2020 / 19:00

Irská taneční show: Rytmus v srdci

2. 4. 2020 / 19:00

Hvězdné manýry

3. 4. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Čechomor hraje pro Pomocné tlapky

23. 4. 2020 / 19:00

Nalevo od výtahu

26. 4. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Zpívám, tedy jsem

27. 4. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Besídka Divadla Sklep 2020

27. 4. 2020 / 20:00

Talkshow Zbigniewa Czendlika: Postel hospoda kostel

4. 5. 2020 / 19:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Hana a Petr Ulrychovi & třikrát Javory

11. 5. 2020 / 19:00

Karel Plíhal

12. 5. 2020 / 19:30

Světáci

17. 5. 2020 / 19:30
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Římské noci

18. 5. 2020 / 19:30

Adam Plachetka: Molieri

30. 5. 2020 / 20:00
KLUB MB

Přednostní prodej pouze
pro členy Klubu MB

Veselé Velikonoce

10. 6. 2020 / 19:30