Kalendář akcí

Březen 2024
  
PoÚtStČtSoNe
26Po27Út28St29Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So31Ne

Pravidla Klubu MB

Klub Měšťanské besedy (dále jen „Klub MB”) je věrnostní program provozovaný společností MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o., se sídlem Dominikánská 3, 301 00 Plzeň, IČ 61775134, zapsané v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, v odd. C, vložce 5685 (dále jen „MĚŠŤANSKÁ BESEDA“ nebo „provozovatel klubu“), jehož účelem je poskytování speciálních výhod zákazníkům, kteří se do Klubu MB registrují, a další zkvalitnění služeb poskytovaných společností MĚŠŤANSKÁ BESEDA. Zákazníci se stávají členy Klubu MB na základě vyplnění registračního formuláře včetně udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

 1. Členem Klubu MB se může stát jakákoli fyzická osoba starší 15 let s platnou e-mailovou adresou, která v elektronické podobě řádně vyplní a odešle registrační formulář, přístupný na mestanskabeseda.cz, čímž zároveň vyjádří svůj souhlas s Pravidly a podmínkami Klubu MB a souhlas se zpracováním osobních údajů.
 2. Členství v Klubu MB je bezplatné.
 3. Po odeslání registračního formuláře obdrží zájemce o členství v Klubu MB na zadanou e-mailovou adresu žádost o potvrzení správnosti e-mailové adresy. Po stvrzení e-mailové adresy obdrží uživatel potvrzení o dokončení registrace.
 4. Členství v Klubu MB vzniká dokončením registrace. Jakmile je registrace dokončená, může uživatel vstoupit do osobního účtu na mestanskabeseda.cz a začít čerpat výhody Klubu MB.
 5. Člen Klubu MB získává od provozovatele tyto výhody: a) Má možnost nakupovat vstupenky na vybrané akce v Měšťanské besedě před zahájením předprodeje pro běžnou veřejnost. Přednostní předprodej pro členy Klubu MB začíná zpravidla o 14 kalendářních dní dříve než běžný předprodej. Akce v přednostním prodeji jsou na mestanskabeseda.cz označeny nápisem KLUB MB a uzamčeny pro nepřihlášené uživatele. Nákup vstupenek je pro členy Klubu MB zpřístupněn po jejich přihlášení.
  b) Dostává e-mailem upozornění na přednostní předprodej vstupenek na vybrané akce.
  c) Má možnost rezervovat vstupenky, které jsou v přednostním předprodeji. Možnost rezervace vstupenek je dostupná po dobu přednostního předprodeje pouze pro přihlášené uživatele. Délka trvání rezervace je 5 kalendářních dní od jejího vytvoření.
  d) Dostává informace o novinkách a vybraných akcích z programu Měšťanské besedy.
  e) Získává mimořádné nabídky týkající se nákupu vstupenek.
 6. Člen je povinen udržovat přihlašovací údaje v tajnosti a neposkytovat je třetím osobám. Provozovatel nenese zodpovědnost za jejich zneužití třetími osobami. V případě podezření, že přihlašovací údaje pro vstup do osobní složky člena Klubu MB užívá neoprávněná osoba, je člen povinen bezodkladně si změnit heslo nebo kontaktovat provozovatele klubu.
 7. V případě ztráty hesla je člen oprávněn požádat o obnovení hesla v přihlašovacím formuláři na mestanskabeseda.cz. Bude mu automaticky odeslán e-mail s novým přístupem do osobního účtu.
 8. S registračními údaji provozovatel nakládá na základě uděleného souhlasu se zásadami pro zpracování osobních údajů, vytvořenými v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zveřejněnými na mestanskabeseda.cz
 9. Vstupem do Klubu MB člen souhlasí s přijímáním e-mailových zpráv s programovou nabídkou odesílaných provozovatelem na registrovanou e-mailovou adresu člena.
 10. Členství v Klubu MB zaniká, pokud:
  a) člen nesplňuje podmínky členství definované bodem 1,
  b) člen se dopustil jednání v rozporu s Pravidly a podmínkami Klubu MB,
  c) člen odvolá souhlas se zpracováním osobních údajů,
  d) člen požádá o ukončení členství,
  e) zrušením Klubu MB provozovatelem.
 11. Každý člen Klubu MB může ukončit své členství zasláním žádosti na e-mailovou adresu [email protected], nebo na adresu MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o., Dominikánská 3, 301 00 Plzeň. Tato žádost musí obsahovat jméno, příjmení a přihlašovací e-mail pro vstup do osobního účtu člena. O zániku členství v Klubu MB bude člen provozovatelem písemně informován na registrovanou e-mailovou adresu.
 12. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv a bez předchozího upozornění měnit Pravidla a podmínky Klubu MB. Členové budou o změnách informováni pomocí e-mailového zpravodaje.
 13. Aktuální znění Pravidel a podmínek Klubu MB je dostupné na mestanskabeseda.cz.

 

Tato Pravidla a podmínky Klubu MB v plném rozsahu nahrazují veškerá předchozí znění a jsou platná od 9. 9. 2019.