Kalendář akcí

Červenec 2024
  
PoÚtStČtSoNe
1Po2Út3St4Čt56So7Ne
8Po9Út10St11Čt1213So14Ne
15Po16Út17St18Čt1920So21Ne
22Po23Út24St25Čt2627So28Ne
29Po30Út31St1Čt23So4Ne

Vyrazte do Kina Beseda online

Kino Beseda promítá dál online. Mrkněte na program na tento týden, vyberte si zajímavý film a navíc můžete podpořit vaše oblíbené kino.

Od tohoto týdne se Kino Beseda kromě projektu #vašekino připojilo i k Moje kino live, a tak můžete v pohodlí svého obýváku zhlédnout o něco více snímků.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Cesta kolem světa – 15. 4.

Nejbláznivější cestopis všech dob! To je Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek na cestě kolem světa. Exotická dovolená? Ani omylem! Jeden průšvih za druhým! Nejšílenější natáčení ever!!! Oba pánové se rozhodli natočit cestopisný seriál, jaký nikdo nikdy neviděl. A to se jim skutečně povedlo.

Nejvyšší pocta – 16. a 17. 4.

Novinka Nejvyšší pocta popisuje nejen skutečný příběh zdravotníka amerického letectva U.S. Air Force, Williama H. Pitsenbargera, jehož statečnost zachránila ve Vietnamu desítky životů, ale i vyšetřování o 32 let později, během kterého vyjdou najevo závažné utajované skutečnosti.

Zrcadlení tmy a povídání s Jaroslavem Duškem – 17. 4.

Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu Zrcadlení tmy navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že svět každého člověka je naučená realita, kterou může měnit, podpoří návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s podivuhodnou přírodou Korsiky či veselými Maory.

Po projekci filmu bude následovat debata za účasti Jaroslava Duška.

Zakleté pírko – 18. a 19. 4.

V pohádce Zdeňka Trošky se odvážná dívka vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci k uzdravení nemocných i na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka před zlou princeznou Ebenií bude potřeba především pravá láska.

Tísňové volání – 18. 4.

Ve snímku Tísňové volání odpoví bývalý policista na volání od unesené ženy na tísňovou linku. Když je hovor přerušen, začíná po ženě a jejím únosci pátrat. S telefonem jako jediným nástrojem, obklopen stěnami kanceláře vstoupí Asger do závodu s časem, aby zachránil ohroženou ženu. Zločin, který odkrývá, je však mnohem větší, než se na začátku mohlo zdát.

Bílý bílý den – 19. 4.

Bílý bílý den – poslední film tohoto týdne. V odlehlém islandském městečku se bývalý policista vyrovnává s tragickým úmrtím své ženy. Smíření komplikuje zpráva, že vedla ještě tajný život. Obrysy její minulosti vystupují z bílé mlhy jako okolní krajina. Byla mu nevěrná? Ingimundur nemůže jít dál, dokud nezjistí pravdu. Jeho zármutek se s rostoucím napětím mění v posedlost.