Od 4. 9. 2023 můžete vstupenky na akce konané v Měšťanské besedě zakoupit také přímo na místě.

Kalendář akcí

Září 2023
  
PoÚtStČtSoNe
28Po29Út30St31Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So1Ne

Vyrazte do Kina Beseda online

Kino Beseda promítá dál online. Mrkněte na program na tento týden, vyberte si zajímavý film a navíc můžete podpořit vaše oblíbené kino.

Od tohoto týdne se Kino Beseda kromě projektu #vašekino připojilo i k Moje kino live, a tak můžete v pohodlí svého obýváku zhlédnout o něco více snímků.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Cesta kolem světa – 15. 4.

Nejbláznivější cestopis všech dob! To je Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek na cestě kolem světa. Exotická dovolená? Ani omylem! Jeden průšvih za druhým! Nejšílenější natáčení ever!!! Oba pánové se rozhodli natočit cestopisný seriál, jaký nikdo nikdy neviděl. A to se jim skutečně povedlo.

Nejvyšší pocta – 16. a 17. 4.

Novinka Nejvyšší pocta popisuje nejen skutečný příběh zdravotníka amerického letectva U.S. Air Force, Williama H. Pitsenbargera, jehož statečnost zachránila ve Vietnamu desítky životů, ale i vyšetřování o 32 let později, během kterého vyjdou najevo závažné utajované skutečnosti.

Zrcadlení tmy a povídání s Jaroslavem Duškem – 17. 4.

Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu Zrcadlení tmy navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že svět každého člověka je naučená realita, kterou může měnit, podpoří návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s podivuhodnou přírodou Korsiky či veselými Maory.

Po projekci filmu bude následovat debata za účasti Jaroslava Duška.

Zakleté pírko – 18. a 19. 4.

V pohádce Zdeňka Trošky se odvážná dívka vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci k uzdravení nemocných i na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka před zlou princeznou Ebenií bude potřeba především pravá láska.

Tísňové volání – 18. 4.

Ve snímku Tísňové volání odpoví bývalý policista na volání od unesené ženy na tísňovou linku. Když je hovor přerušen, začíná po ženě a jejím únosci pátrat. S telefonem jako jediným nástrojem, obklopen stěnami kanceláře vstoupí Asger do závodu s časem, aby zachránil ohroženou ženu. Zločin, který odkrývá, je však mnohem větší, než se na začátku mohlo zdát.

Bílý bílý den – 19. 4.

Bílý bílý den – poslední film tohoto týdne. V odlehlém islandském městečku se bývalý policista vyrovnává s tragickým úmrtím své ženy. Smíření komplikuje zpráva, že vedla ještě tajný život. Obrysy její minulosti vystupují z bílé mlhy jako okolní krajina. Byla mu nevěrná? Ingimundur nemůže jít dál, dokud nezjistí pravdu. Jeho zármutek se s rostoucím napětím mění v posedlost.