KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodejní místa jsou od 12. 10. 2020 dočasně uzavřena. KONTAKTY

Kalendář akcí

Duben 2021
  
PoÚtStČtSoNe
29Po30Út31St1Čt23So4Ne
5Po6Út7St8Čt910So11Ne
12Po13Út14St15Čt1617So18Ne
19Po20Út21St22Čt2324So25Ne
26Po27Út28St29Čt301So2Ne

Vyrazte do Kina Beseda online

Kino Beseda promítá dál online. Mrkněte na program na tento týden, vyberte si zajímavý film a navíc můžete podpořit vaše oblíbené kino.

Od tohoto týdne se Kino Beseda kromě projektu #vašekino připojilo i k Moje kino live, a tak můžete v pohodlí svého obýváku zhlédnout o něco více snímků.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Cesta kolem světa – 15. 4.

Nejbláznivější cestopis všech dob! To je Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek na cestě kolem světa. Exotická dovolená? Ani omylem! Jeden průšvih za druhým! Nejšílenější natáčení ever!!! Oba pánové se rozhodli natočit cestopisný seriál, jaký nikdo nikdy neviděl. A to se jim skutečně povedlo.

Nejvyšší pocta – 16. a 17. 4.

Novinka Nejvyšší pocta popisuje nejen skutečný příběh zdravotníka amerického letectva U.S. Air Force, Williama H. Pitsenbargera, jehož statečnost zachránila ve Vietnamu desítky životů, ale i vyšetřování o 32 let později, během kterého vyjdou najevo závažné utajované skutečnosti.

Zrcadlení tmy a povídání s Jaroslavem Duškem – 17. 4.

Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu Zrcadlení tmy navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že svět každého člověka je naučená realita, kterou může měnit, podpoří návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s podivuhodnou přírodou Korsiky či veselými Maory.

Po projekci filmu bude následovat debata za účasti Jaroslava Duška.

Zakleté pírko – 18. a 19. 4.

V pohádce Zdeňka Trošky se odvážná dívka vydává do světa vysvobodit zakletého prince. Jejím průvodcem se stává vodník. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci k uzdravení nemocných i na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka před zlou princeznou Ebenií bude potřeba především pravá láska.

Tísňové volání – 18. 4.

Ve snímku Tísňové volání odpoví bývalý policista na volání od unesené ženy na tísňovou linku. Když je hovor přerušen, začíná po ženě a jejím únosci pátrat. S telefonem jako jediným nástrojem, obklopen stěnami kanceláře vstoupí Asger do závodu s časem, aby zachránil ohroženou ženu. Zločin, který odkrývá, je však mnohem větší, než se na začátku mohlo zdát.

Bílý bílý den – 19. 4.

Bílý bílý den – poslední film tohoto týdne. V odlehlém islandském městečku se bývalý policista vyrovnává s tragickým úmrtím své ženy. Smíření komplikuje zpráva, že vedla ještě tajný život. Obrysy její minulosti vystupují z bílé mlhy jako okolní krajina. Byla mu nevěrná? Ingimundur nemůže jít dál, dokud nezjistí pravdu. Jeho zármutek se s rostoucím napětím mění v posedlost.