KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodej vstupenek je od 2. 6. 2021 otevřen v omezeném provozu. KONTAKTY Podmínky vstupu do Měšťanské besedy ZDE.

Kalendář akcí

Září 2021
  
PoÚtStČtSoNe
30Po31Út1St2Čt34So5Ne
6Po7Út8St9Čt1011So12Ne
13Po14Út15St16Čt1718So19Ne
20Po21Út22St23Čt2425So26Ne
27Po28Út29St30Čt12So3Ne

Vyrazte do Kina Beseda online

Co takhle Sorrentinovo Mládí anebo parádní thriller s parádní Penélope Cruz? A můžete do kina vyrazit i naslepo.

Máme pro vás nový program. Kino Beseda se zapojilo do dvou projektů – #vašekino a Moje kino live – a vy tak můžete v pohodlí svého obýváku zhlédnout zajímavé filmy, vyrazit do výstavních síní či se nechat okouzlit českou přírodou.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Všichni to vědí – 20. 4. 20:30

Laura přijíždí do rodného Španělska na svatbu své sestry. Bujarou oslavu v kraji prosluněných vinic však naruší zmizení jednoho z hostů. Brzy se ukáže, že pod povrchem dřímají staré křivdy a tajemství, která měla zůstat zapomenuta. Penélope Cruz a Javier Bardem excelují v rolích dávných milenců, mezi kterými to nikdy nepřestalo jiskřit.

Mládí – 21. 4. 20:30

Oscarový režisér Paolo Sorrentino vás zve do luxusního lázeňského hotelu ve švýcarských Alpách, kde se každý rok setkávají staří přátelé Fred a Mick a mezi léčebnými kúrami vzpomínají na své pestré životy hudebního skladatele a filmového režiséra a se suchým humorem komentují své chátrající tělesné schránky.

Klimt & Schiele – Erós a Psyché – 22. 4. 20:30

Rok 1918 nepřinesl jen konec světové války, ale také úmrtí proslulých malířů Gustava Klimta a Egona Schieleho. Oba dva jsou synonymem „zlaté éry“ Vídně a oba dva způsobili ve výtvarném světě revoluci. Nejen o jejich snech a posedlostech vypráví dokument Klimt & Schiele – Erós a Psyché, který vás provede nejslavnějšími kulturními prostory rakouské metropole.

Ženská na vrcholu – 23. 4. 20:30

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Anna Polívková, v komedii Ženská na vrcholu odjíždí na popud své tety Jany Krausové s osmiletým synem strávit advent na horách. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota, kde potkává dva naprosto odlišné muže.

The Florida Project – 24. 4. 20:30

Šestiletá Moonee a její přátelé si naplno užívají léta. Radost ze svobody, potulování a neodolatelných kopečků zmrzliny nemá nudný a složitý svět dospělých šanci ohrozit. Co na tom, že její 22letá máma každý týden divoce shání peníze na činži a pozdními platbami dráždí starostlivého správce Bobbyho.

Mrňouskové 2: Daleko od domova – 25. a 26. 4. 17:00

S příchodem prvních sněhových vloček do údolí je nejvyšší čas začít shromažďovat zásoby na zimu. Jenže během této rutinní operace malá beruška zapadne do balíku, který je odeslán do Karibiku! Pro její rodiče tak existuje pouze jedna cesta: dát dohromady starou partu! Mrňouskové 2 uvidíte v sobotu a v neděli od 17:00.

Planeta Česko – 25. 4. 20:30

Naše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky – stačí se jen dobře dívat! Planeta Česko, první celovečerní film o české přírodě, ukazuje díky nejmodernějším technologiím fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás zcela zblízka. Prožijte vzrušující výpravu za muflony, bobry, modrajícími žabáky a desítkami dalších hrdinů.

Moje kino Live Naslepo – 26. 4. 20:30 Máte rádi překvapení a věříte dramaturgům Moje kino LIVE? Když přijmete naši hru a zkusíte přijít „naslepo“, nebudete do poslední chvíle vědět, jaký film vám pustíme. Zato budete mít jistotu, že koupí vstupenky na Naslepo podpoříte své oblíbené kino.