Kalendář akcí

Duben 2024
  
PoÚtStČtSoNe
1Po2Út3St4Čt56So7Ne
8Po9Út10St11Čt1213So14Ne
15Po16Út17St18Čt1920So21Ne
22Po23Út24St25Čt2627So28Ne
29Po30Út1St2Čt34So5Ne

Nové akce jsou v prodeji a vstupenky rychle mizí

Pořiďte si vstupenky na komedii s Jiřím Langmajerem, Jardou Duškem či Martinem Hofmannem.

 

Jo, není to jednoduché – 17. 2.

Postarší profesor a mladičká žačka – to nemůže skončit dobře. Nenechte si ujít francouzskou konverzační komedii s Jiřím Langmajerem o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou.

 

Sláva strojů a měst – 8. 3.

Jedinečné spojení herce Jaroslava Duška, výtvarníka Petra Nikla a hudebníka Ondřeje Smeykala na pódiu Měšťanské besedy. Chutná koMEDie i bzučivá groteska vás sice občas žahne laskavým žihadlem, ale i tak byste v hledišti neměli chybět.

 

Miláček Anna – 9. 3.

Není šikovné přivést si domů milence právě tehdy, když má váš manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu služka Anna, aby všechen ten zmatek zdárně ukočírovala. V hlavních rolích vás pobaví David Prachař, Petra Špalková či Saša Rašilov.

 

Hexenšus – 27. 3.

Zmatená žena, zoufalý manžel čekající utajenou návštěvu, milenec ve vaně zkroucený hexenšusem a za dveřmi slepý ladič pian. Zkrátka – když se daří, tak se daří. Klasický manželský trojúhelník řádně opepřený anglickým konverzačním humorem vás určitě rozesměje.

 

Čechomor hraje pro Pomocné tlapky – 23. 4.

Přijďte si poslechnout české, moravské i slovenské lidové písně v aranžích skupiny Čechomor a podpořte dobrou věc. Výtěžek z benefičního koncertu je totiž věnován na chov a výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené.

 

Besídka divadla Sklep – 27. 4.

Jestli jste se taky zapomněli zeptat, jestli máme Sklep…tak ano, máme! A na konci dubna ho můžete i vidět, a to v legendární Besídce. Pásmo scének, skečů, písní a tanců se stalo již tradičním pořadem, se kterým přijedou dobře známé tváře i v roce 2020.

 

Hana a Petr Ulrychovi – 11. 5.

Sourozenci Ulrychovi letos oslavili výjimečná životní jubilea – Petr 75. a Hana 70. narozeniny a navíc 55 let společného vystupování, z toho 45 let se skupinou Javory. A to se sluší oslavit pořádným koncertem! Zahrají a zazpívají se svojí skupinou Javory, projektem Javory Beat a se zajímavými hosty, se kterými pod názvem Javory Old zahrají písně z nové reedice alba Nikola Šuhaj loupežník.

 

Římské noci – 18. 5.

Dojemný životní příběh dvou slavných lidí se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem v hlavních rolích. Hra plná emocí a vášní, smíchu i pláče a velkých zvratů vypráví příběh italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse o jejich přátelství, láskách, radostech, vrcholech i pádech. Hra odkrývá jejich třicetileté přátelství a zároveň představuje příběh dvou slavných a přitom velmi osamělých lidí.

 

Veselé Velikonoce – 10. 6.

Kultovní francouzská komedie, kterou proslavilo hlavně její filmové zpracování s Jeanem-Paulem Belmondem, má českou divadelní premiéru. V roli nenapravitelného sukničkáře Stéphana se představí Martin Hofmann.

Když ho manželka Sophie přistihne ve společnosti půvabné dívky, Stéphan ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli se začne zamotávat do vlastních lží a čelí nečekaným překvapením.