KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodejní místa jsou od 12. 10. 2020 dočasně uzavřena. KONTAKTY

Kalendář akcí

Květen 2021
  
PoÚtStČtSoNe
26Po27Út28St29Čt301So2Ne
3Po4Út5St6Čt78So9Ne
10Po11Út12St13Čt1415So16Ne
17Po18Út19St20Čt2122So23Ne
24Po25Út26St27Čt2829So30Ne
31Po1Út2St3Čt45So6Ne

Nové akce jsou v prodeji a vstupenky rychle mizí

Pořiďte si vstupenky na komedii s Jiřím Langmajerem, Jardou Duškem či Martinem Hofmannem.

 

Jo, není to jednoduché – 17. 2.

Postarší profesor a mladičká žačka – to nemůže skončit dobře. Nenechte si ujít francouzskou konverzační komedii s Jiřím Langmajerem o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou.

 

Sláva strojů a měst – 8. 3.

Jedinečné spojení herce Jaroslava Duška, výtvarníka Petra Nikla a hudebníka Ondřeje Smeykala na pódiu Měšťanské besedy. Chutná koMEDie i bzučivá groteska vás sice občas žahne laskavým žihadlem, ale i tak byste v hledišti neměli chybět.

 

Miláček Anna – 9. 3.

Není šikovné přivést si domů milence právě tehdy, když má váš manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu služka Anna, aby všechen ten zmatek zdárně ukočírovala. V hlavních rolích vás pobaví David Prachař, Petra Špalková či Saša Rašilov.

 

Hexenšus – 27. 3.

Zmatená žena, zoufalý manžel čekající utajenou návštěvu, milenec ve vaně zkroucený hexenšusem a za dveřmi slepý ladič pian. Zkrátka – když se daří, tak se daří. Klasický manželský trojúhelník řádně opepřený anglickým konverzačním humorem vás určitě rozesměje.

 

Čechomor hraje pro Pomocné tlapky – 23. 4.

Přijďte si poslechnout české, moravské i slovenské lidové písně v aranžích skupiny Čechomor a podpořte dobrou věc. Výtěžek z benefičního koncertu je totiž věnován na chov a výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené.

 

Besídka divadla Sklep – 27. 4.

Jestli jste se taky zapomněli zeptat, jestli máme Sklep…tak ano, máme! A na konci dubna ho můžete i vidět, a to v legendární Besídce. Pásmo scének, skečů, písní a tanců se stalo již tradičním pořadem, se kterým přijedou dobře známé tváře i v roce 2020.

 

Hana a Petr Ulrychovi – 11. 5.

Sourozenci Ulrychovi letos oslavili výjimečná životní jubilea – Petr 75. a Hana 70. narozeniny a navíc 55 let společného vystupování, z toho 45 let se skupinou Javory. A to se sluší oslavit pořádným koncertem! Zahrají a zazpívají se svojí skupinou Javory, projektem Javory Beat a se zajímavými hosty, se kterými pod názvem Javory Old zahrají písně z nové reedice alba Nikola Šuhaj loupežník.

 

Římské noci – 18. 5.

Dojemný životní příběh dvou slavných lidí se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem v hlavních rolích. Hra plná emocí a vášní, smíchu i pláče a velkých zvratů vypráví příběh italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse o jejich přátelství, láskách, radostech, vrcholech i pádech. Hra odkrývá jejich třicetileté přátelství a zároveň představuje příběh dvou slavných a přitom velmi osamělých lidí.

 

Veselé Velikonoce – 10. 6.

Kultovní francouzská komedie, kterou proslavilo hlavně její filmové zpracování s Jeanem-Paulem Belmondem, má českou divadelní premiéru. V roli nenapravitelného sukničkáře Stéphana se představí Martin Hofmann.

Když ho manželka Sophie přistihne ve společnosti půvabné dívky, Stéphan ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli se začne zamotávat do vlastních lží a čelí nečekaným překvapením.