Kalendář akcí

Duben 2024
  
PoÚtStČtSoNe
1Po2Út3St4Čt56So7Ne
8Po9Út10St11Čt1213So14Ne
15Po16Út17St18Čt1920So21Ne
22Po23Út24St25Čt2627So28Ne
29Po30Út1St2Čt34So5Ne

Nepřehlédněte! Dali jsme do prodeje 8 nových akcí

Dnes jsme dali do prodeje hned osm nových akcí. Pořiďte si vstupenky na Lordy, Sklepáky, Sandru Novákovou nebo si poslechněte písně Petra Hapky či Radůzu.

A pokud byste si příště rádi vybírali vstupenky přednostně mezi prvními, stačí se přihlásit do Klubu Měšťanské besedy.

Lordi – 20. 6. 2022

Lordi se vrací do Měšťanské besedy! Už 20. června si pánové Rajmont, Hofmann a Butko budou u nás rozdělovat červené a černé body. Za co? Přijďte to zjistit. A protože základ unikátní salonní komedie napsal už v roce 1896 Oscar Wilde, raději nechte děti do 15 let doma – mohly by se červenat.

Výběr z besídek divadla Sklep – 18. 7. 2022

Sklizeň nejlepších plodů posledních let. Svérázný smysl pro humor a nasazení interpretů dělají besídky divadla Sklep jedinečnými. Pásma scének, skečů, písní a tanců se staly tradičním pořadem, se kterým přijíždí všem dobře známé tváře i tentokrát.

Fešáci 55 let na cestě – 19. 7. 2022

Legenda české country oslaví v tomto roce 55. výročí svého založení a své dlouholeté úspěšné hudební dráhy. Fešáci k tomuto půlkulatému výročí připravili koncertní program složený z posluchačsky nejoblíbenějších písní.

Radka Fišarová: Rendez – Vous – 27. 7. 2022

Komorně laděný koncertní program je věnovaný převážně francouzskému šansonu. Radka Fišarová přiveze slavné písně z repertoáru šansonierky Edith Piaf, ale také známé i méně známé skladby např. Charlese Aznavoura či zhudebnělé básně Jacquese Préverta.

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté – 1. 8. 2022

Hudební tvorba Petra Hapky u nás patří k absolutní špičce. Speciální koncertní program připomene jeho písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou, zazní také řada skladeb pocházejících ze spolupráce s Michalem Horáčkem i filmové melodie.

Růže pro Algernon – 9. 8. 2022

Co je lepší? Vysoké IQ, anebo sladká nevědomost i za cenu, že se vám posmívají vaši přátelé? Mentálně postižený Charlie v podání Jana Potměšila zakusí obojí. Po experimentální operaci jeho IQ vzroste na 180, ale je to jen dočasné. A tak Charlie bezmocně sleduje, jak ztrácí své schopnosti.

Program na záchranu mužů – 10. 8. 2022

Část vědecké veřejnosti se domnívá, že se muži na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa nehodí, protože se mu nedokážou přizpůsobit. Muži mají čím dál míň možností se předvést nebo něco velkého vykonat. Muži tak opouštějí své tradiční pozice. Některé indicie dokonce připouštějí, že degenerují. Propadají trudomyslnosti a zmaru. A tak vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavě duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál…

Petr Špaček & Band – 17. 8. 2022

Skvělý český violoncellista Petr Špaček vystudoval violoncello na jedné z nejprestižnějších amerických hudebních univerzit – the New England Conservatory v Bostonu, mezi jeho nejvýznamnější úspěchy patří vítězství v Mezinárodní rozhlasové soutěži Concertino Praga a je jedním ze zakladatelů Prague Cello Quartet. Jako sólista koncertoval už téměř se všemi českými orchestry. V Besedě nebude vystupovat jako hráč pouze klasické hudby, a tak uslyšíte i písně od Coldplay, Queen a dalších.