KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodej vstupenek je od 2. 6. 2021 otevřen v omezeném provozu. KONTAKTY Podmínky vstupu do Měšťanské besedy ZDE.

Kalendář akcí

Září 2021
  
PoÚtStČtSoNe
30Po31Út1St2Čt34So5Ne
6Po7Út8St9Čt1011So12Ne
13Po14Út15St16Čt1718So19Ne
20Po21Út22St23Čt2425So26Ne
27Po28Út29St30Čt12So3Ne

Chystáte se do Kina Beseda? Tohle budete potřebovat

Vládní nařízení se postupně uvolňují, a tak opět můžeme přivítat diváky v našem kinosále. Chceme pro vás zajistit maximální zdravotní bezpečí, proto budeme promítat za zvýšených hygienických opatření.

Předprodej vstupenek v Měšťanské besedě zůstává zatím uzavřený, proto si prosím své vstupenky na projekce kupujte online na našem webu.

Při vstupu do Měšťanské besedy si prosím připravte

  • negativní RT-PCR test na přítomnost viru SARS‑CoV-2 (ne starší 7 dní) nebo
  • negativní POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 (ne starší 72 hodin) nebo
  • národní certifikát o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, který je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, který obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní;
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní; nebo
  • laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
  • Pokud nemůžete doložit nic z výše uvedeného, na místě můžete podstoupit preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2. Antigenní test si můžete donést vlastní, přičemž musí být určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou. Výsledek testu musí být negativní.

Bez výše uvedeného nebudete vpuštěni na akce do Měšťanské besedy.

Před vstupem do sálu Vám bude k dispozici dezinfekce a je nutné, abyste se v prostorách Měšťanské besedy pohybovali se zakrytými ústy a nosem respirátorem, a to i v kinosále po celou dobu projekce.

Abychom pro vaše bezpečí udělali maximum, budeme sál kina důkladně větrat i mezi jednotlivými projekcemi, přilehlé prostory kina včetně toalet pravidelně dezinfikovat a hygienicky ošetřovat také kliky a opěrky mezi sedadly.

Těšíme se na viděnou v sále Kina Beseda.