Kalendář akcí

Prosinec 2022
  
PoÚtStČtSoNe
28Po29Út30St1Čt23So4Ne
5Po6Út7St8Čt910So11Ne
12Po13Út14St15Čt1617So18Ne
19Po20Út21St22Čt2324So25Ne
26Po27Út28St29Čt3031So1Ne

Ještě přemýšlíte nad Ježíškem? Máme pro vás 8 tipů

Ještě vám chybí pár dárků pod stromeček? Máme pro vás seznam koncertů a představení, jejichž vstupenky udělají pod stromečkem jistě spoustu radosti. Navíc nemusíte nikam chodit – vstupenky můžete zakoupit online na našem webu a vytisknout si pohodlně doma.

 

Hop Trop s orchestrem Karla Bečváře – 23. 2. 18:00

Skupina Hop Trop je stálicí na scéně trampské hudby už plných 41 let. Na únorovém koncertě v Měšťanské besedě v Plzni zahrají průřez svou tvorbou, ale i novinky, tentokrát však netradičně – doprovodí je totiž orchestr pod vedením Karla Bečváře.

 

Věra Martinová: Jubileum tour – 10. 3. 19:00

Oblíbená zpěvačka se během svého jarního turné zastaví v Měšťanské besedě, aby tu oslavila výročí svého narození. Představí i nové album, které si k narozeninám nadělí. Na plzeňském koncertu ji doprovodí i její skupina.

 

Petr Hapka a jeho potměšilí hosté – 17. 3. 19:00

Speciální koncertní program připomene jeho písňovou tvorbu pro Hanu Hegerovou, zazní také řada skladeb pocházejících ze spolupráce s Michalem Horáčkem i filmové melodie. S písněmi Petra Hapky v Měšťanské besedě v Plzni vystoupí Hana Holišová, Jan Maxián, Lenka Nová, František Segrado a Jan Sklenář, které doprovodí pětičlenný orchestr sólistů v nastudování Petra Maláska.

 

Celebrity – 28. 3. 19:00

Celovečerní stand-up comedy Celebrity Ondřeje Sokola nabízí nečekaný pohled nejen do jeho soukromí, ale i do soukromí dalších umělců v České republice. Historky ze života vypráví s upřímností i s dávkou improvizace.

 

Irská taneční show: Rytmus v srdci – 2. 4. 19:00

Na česká pódia se vrací úspěšný slovenský taneční soubor Merlin s novou irskou taneční show. Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance. Dynamická  show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou.

 

Besídka divadla Sklep – 27. 4. 17:00 a 20:00

Pásmo scének, skečů, písní a tanců, svérázný smysl pro humor a nadživotní nasazení Sklepáků – to vše slibuje již tradiční Besídka divadla Sklep v Měšťanské besedě. A kdyby to bylo pořád málo, tentokrát pro vás máme dokonce dvojitou porci – Besídka divadla Sklep je tu pro vás od 17:00 a od 20:00.

 

Polibek – 7. 5. 19:30

Stejnojmenná něžná komedie s Annou Šiškovou a Bobem Kleplem vás zavede do lesa. On je neúspěšný kabaretní umělec, ona bývalá lékárnice patřící k místní honoraci. Oba řeší své problémy a právě tyto nešťastné okolnosti zapříčiní i chvilku sblížení. Tu chvilku, která je sice věčná jako krátký polibek, ale přitom pro oba natolik konejšivě potřebná.

 

Hana a Petr Ulrychovi & třikrát Javory – 11. 5. 19:00

Sourozenci Ulrychovi letos oslavili výjimečná životní jubilea – Petr 75. a Hana 70. narozeniny a navíc 55 let společného vystupování, z toho 45 let se skupinou Javory. A to se sluší oslavit koncertem, na kterém zazní to nejlepší z jejich umělecké tvorby. Zahrají a zazpívají se svojí skupinou Javory, projektem Javory Beat a zajímavými hosty, se kterými pod názvem Javory Old zahrají písně z nové reedice alba Nikola Šuhaj loupežník.

 

Dárkový poukaz do Měšťanské besedy

Nevíte, jakou kulturní akci vybrat? Máme pro vás řešení! Věnujte dárkový poukaz, který lze proměnit za vstupenky na jakoukoli akci z programu Měšťanské besedy. Dárkový poukaz můžete zakoupit jednoduše na našich webových stránkách a poukaz vám po platbě přijde pohodlně e-mailem.