Kalendář akcí

Duben 2024
  
PoÚtStČtSoNe
1Po2Út3St4Čt56So7Ne
8Po9Út10St11Čt1213So14Ne
15Po16Út17St18Čt1920So21Ne
22Po23Út24St25Čt2627So28Ne
29Po30Út1St2Čt34So5Ne

Jedeme dál! Sledujte Kino Beseda online

Kino Beseda se zapojuje do projektu #vašekino a od úterý 7. dubna můžete sledovat vybrané filmy online a podpořit tak vaše oblíbené kino.

#vašekino je dočasné virtuální kino ve vašem obýváku. V současné chvíli je do projektu zapojeno kolem 90 kin v celé republice. Snažíme se maximálně přiblížit filmovému zážitku z vašeho oblíbeného kina. Navíc máte možnost podpořit Kino Beseda v této těžké době, a to koupí vstupenky za 70 korun na našem webu.

Na stránce www.vasekino.cz se v následujících týdnech můžete pravidelně scházet s diváky z celé republiky ve virtuálním sále, kde budete moci společně sledovat vybrané filmové projekce.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Jak projekt funguje?

 1. Na našem webu si vyberete film a čas projekce, který vám vyhovuje.
 2. Prostřednictvím online předprodeje si zakoupíte vstupenku za jednotnou cenu 70 Kč. Prodej vstupenek končí vždy hodinu před projekcí.
 3. Na zadaný e-mail obdržíte vstupenku s unikátním kódem.
 4. Kód vstupenky si opíšete či zkopírujete a zamíříte na web www.vasekino.cz, kde se bude film promítat.
 5. Zde vyberete kino, kde jste vstupenku zakoupili a zadáte kód vstupenky, který vám odemkne přístup k filmu. Kód vstupenky lze zadat nejdříve 30 minut před projekcí.
 6. Cílem projektu je divákovi umožnit nepřerušovaný filmový zážitek, který stejně jako v opravdovém sále nelze pozastavit či přetočit.

Doporučujeme vyzkoušet nonstop testovací promítání ukázek na webu www.vasekino.cz, kde si můžete odzkoušet kompatibilitu přehrávače. Ideální spojení je PC / Notebook a z prohlížečů ideálně Chrome nebo Mozilla. K hladkému chodu projekce by měl dostačovat internet o rychlosti downloadu zhruba 5 Mbps, otestovat jej můžete zde.

Co ještě potřebujete vědět?

 • Číslo vstupenky můžete zadat i v průběhu filmu, avšak projekce nepojede od začátku, ale navážete na průběh filmu.
 • Na jednu vstupenku je možné se připojit vícekrát, ale jen z jedné IP adresy. Film tedy můžete současně sledovat na více zařízeních – PC, telefon, tablet, ale pouze ze stejného typu webového prohlížeče.
 • Filmy budou promítány / streamovány v kvalitě 720p (HD) pro pomalejší internetové připojení a 1080p (FULL HD) pro to rychlé.
 • Filmy není možné sledovat ze zahraničí.
 • Při problémech s ověřením id vstupenky, kdy nebudete vpuštěni do virtuálního sálu, prosím kontaktujte Daniela Jaroše na tel. čísle 608 339 467, email: [email protected].