KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodej vstupenek je od 2. 6. 2021 otevřen v omezeném provozu. KONTAKTY Podmínky vstupu do Měšťanské besedy ZDE.

Kalendář akcí

Září 2021
  
PoÚtStČtSoNe
30Po31Út1St2Čt34So5Ne
6Po7Út8St9Čt1011So12Ne
13Po14Út15St16Čt1718So19Ne
20Po21Út22St23Čt2425So26Ne
27Po28Út29St30Čt12So3Ne

Jedeme dál! Sledujte Kino Beseda online

Kino Beseda se zapojuje do projektu #vašekino a od úterý 7. dubna můžete sledovat vybrané filmy online a podpořit tak vaše oblíbené kino.

#vašekino je dočasné virtuální kino ve vašem obýváku. V současné chvíli je do projektu zapojeno kolem 90 kin v celé republice. Snažíme se maximálně přiblížit filmovému zážitku z vašeho oblíbeného kina. Navíc máte možnost podpořit Kino Beseda v této těžké době, a to koupí vstupenky za 70 korun na našem webu.

Na stránce www.vasekino.cz se v následujících týdnech můžete pravidelně scházet s diváky z celé republiky ve virtuálním sále, kde budete moci společně sledovat vybrané filmové projekce.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Jak projekt funguje?

 1. Na našem webu si vyberete film a čas projekce, který vám vyhovuje.
 2. Prostřednictvím online předprodeje si zakoupíte vstupenku za jednotnou cenu 70 Kč. Prodej vstupenek končí vždy hodinu před projekcí.
 3. Na zadaný e-mail obdržíte vstupenku s unikátním kódem.
 4. Kód vstupenky si opíšete či zkopírujete a zamíříte na web www.vasekino.cz, kde se bude film promítat.
 5. Zde vyberete kino, kde jste vstupenku zakoupili a zadáte kód vstupenky, který vám odemkne přístup k filmu. Kód vstupenky lze zadat nejdříve 30 minut před projekcí.
 6. Cílem projektu je divákovi umožnit nepřerušovaný filmový zážitek, který stejně jako v opravdovém sále nelze pozastavit či přetočit.

Doporučujeme vyzkoušet nonstop testovací promítání ukázek na webu www.vasekino.cz, kde si můžete odzkoušet kompatibilitu přehrávače. Ideální spojení je PC / Notebook a z prohlížečů ideálně Chrome nebo Mozilla. K hladkému chodu projekce by měl dostačovat internet o rychlosti downloadu zhruba 5 Mbps, otestovat jej můžete zde.

Co ještě potřebujete vědět?

 • Číslo vstupenky můžete zadat i v průběhu filmu, avšak projekce nepojede od začátku, ale navážete na průběh filmu.
 • Na jednu vstupenku je možné se připojit vícekrát, ale jen z jedné IP adresy. Film tedy můžete současně sledovat na více zařízeních – PC, telefon, tablet, ale pouze ze stejného typu webového prohlížeče.
 • Filmy budou promítány / streamovány v kvalitě 720p (HD) pro pomalejší internetové připojení a 1080p (FULL HD) pro to rychlé.
 • Filmy není možné sledovat ze zahraničí.
 • Při problémech s ověřením id vstupenky, kdy nebudete vpuštěni do virtuálního sálu, prosím kontaktujte Daniela Jaroše na tel. čísle 608 339 467, email: [email protected]