KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodejní místa jsou od 12. 10. 2020 dočasně uzavřena. KONTAKTY

Kalendář akcí

Leden 2021
  
PoÚtStČtSoNe
28Po29Út30St31Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So31Ne

Jedeme dál! Sledujte Kino Beseda online

Kino Beseda se zapojuje do projektu #vašekino a od úterý 7. dubna můžete sledovat vybrané filmy online a podpořit tak vaše oblíbené kino.

#vašekino je dočasné virtuální kino ve vašem obýváku. V současné chvíli je do projektu zapojeno kolem 90 kin v celé republice. Snažíme se maximálně přiblížit filmovému zážitku z vašeho oblíbeného kina. Navíc máte možnost podpořit Kino Beseda v této těžké době, a to koupí vstupenky za 70 korun na našem webu.

Na stránce www.vasekino.cz se v následujících týdnech můžete pravidelně scházet s diváky z celé republiky ve virtuálním sále, kde budete moci společně sledovat vybrané filmové projekce.

Za každou zakoupenou vstupenku vám moc děkujeme.

Jak projekt funguje?

 1. Na našem webu si vyberete film a čas projekce, který vám vyhovuje.
 2. Prostřednictvím online předprodeje si zakoupíte vstupenku za jednotnou cenu 70 Kč. Prodej vstupenek končí vždy hodinu před projekcí.
 3. Na zadaný e-mail obdržíte vstupenku s unikátním kódem.
 4. Kód vstupenky si opíšete či zkopírujete a zamíříte na web www.vasekino.cz, kde se bude film promítat.
 5. Zde vyberete kino, kde jste vstupenku zakoupili a zadáte kód vstupenky, který vám odemkne přístup k filmu. Kód vstupenky lze zadat nejdříve 30 minut před projekcí.
 6. Cílem projektu je divákovi umožnit nepřerušovaný filmový zážitek, který stejně jako v opravdovém sále nelze pozastavit či přetočit.

Doporučujeme vyzkoušet nonstop testovací promítání ukázek na webu www.vasekino.cz, kde si můžete odzkoušet kompatibilitu přehrávače. Ideální spojení je PC / Notebook a z prohlížečů ideálně Chrome nebo Mozilla. K hladkému chodu projekce by měl dostačovat internet o rychlosti downloadu zhruba 5 Mbps, otestovat jej můžete zde.

Co ještě potřebujete vědět?

 • Číslo vstupenky můžete zadat i v průběhu filmu, avšak projekce nepojede od začátku, ale navážete na průběh filmu.
 • Na jednu vstupenku je možné se připojit vícekrát, ale jen z jedné IP adresy. Film tedy můžete současně sledovat na více zařízeních – PC, telefon, tablet, ale pouze ze stejného typu webového prohlížeče.
 • Filmy budou promítány / streamovány v kvalitě 720p (HD) pro pomalejší internetové připojení a 1080p (FULL HD) pro to rychlé.
 • Filmy není možné sledovat ze zahraničí.
 • Při problémech s ověřením id vstupenky, kdy nebudete vpuštěni do virtuálního sálu, prosím kontaktujte Daniela Jaroše na tel. čísle 608 339 467, email: [email protected]