KULTURA V KARANTÉNĚ – Máte vstupenky na akci, která se kvůli koronaviru nemohla uskutečnit? JAK POSTUPOVAT? Předprodej vstupenek je od 2. 6. 2021 otevřen v omezeném provozu. KONTAKTY Podmínky vstupu do Měšťanské besedy ZDE.

Kalendář akcí

Září 2021
  
PoÚtStČtSoNe
30Po31Út1St2Čt34So5Ne
6Po7Út8St9Čt1011So12Ne
13Po14Út15St16Čt1718So19Ne
20Po21Út22St23Čt2425So26Ne
27Po28Út29St30Čt12So3Ne

Chystáte se do Besedy? Tohle budete potřebovat

V pondělí 31. května se přesně po 231 dnech Měšťanská beseda otevřela veřejnosti. Těch 231 dní bez Vás bylo zatraceně dlouhých, a proto se už nemůžeme dočkat, až Vás opět uvidíme v sálech Měšťanské besedy. Chceme pro Vás zajistit maximální zdravotní bezpečí, proto akce budou probíhat za zvýšených hygienických opatření.

Při vstupu do Měšťanské besedy si prosím aktuálně připravte

  • negativní RT-PCR test na přítomnost viru SARS‑CoV-2 (ne starší 7 dní) nebo
  • negativní POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 (ne starší 72 hodin) nebo
  • národní certifikát o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, který je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, který obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní;
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní; nebo
  • laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
  • Pokud nemůžete doložit nic z výše uvedeného, na místě můžete absolvovat preventivní antigenní samotest. Antigenní test si můžete donést vlastní, nicméně test musíte provést až přímo před personálem Měšťanské besedy a výsledek testu samozřejmě musí být negativní. Vyhodnocení testu trvá minimálně 15 minut, je tedy třeba přijít s dostatečným časovým předstihem.

Bez výše uvedeného nebudete vpuštěni na akce do Měšťanské besedy.

Před vstupem do sálu Vám bude k dispozici dezinfekce a je nutné, abyste se v prostorách Měšťanské besedy pohybovali se zakrytými ústy a nosem respirátorem, a to i v sálech po celou dobu konání akce.

Šatna bude v provozu pouze na akce, které se konají uvnitř Měšťanské besedy. A stále prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů.

Těšíme se na Vás v sálech Měšťanské besedy!