Podmínky vstupu do Měšťanské besedy ZDE.

Kalendář akcí

Říjen 2021
  
PoÚtStČtSoNe
27Po28Út29St30Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So31Ne

Chystáte se do Besedy? Tohle budete potřebovat

(Pravidelně aktualizováno)

Chceme pro Vás zajistit maximální zdravotní bezpečí, proto akce budou probíhat za zvýšených hygienických opatření.

Ke vstupu do Měšťanské besedy si musí každý divák s výjimkou dětí do 6 let aktuálně připravit:

  • negativní RT-PCR test na přítomnost viru SARS‑CoV-2 (ne starší 7 dní) nebo
  • negativní POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 (ne starší 72 hodin) nebo
  • národní certifikát o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, který je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice, v jiném členském státě Evropské unie nebo ve státě, který je uveden ve Sdělení Ministerstva zdravotnictví jako země nebo její část s nízkým rizikem nákazy onemocnění covid-19, jehož vzor je zveřejněn v seznamu uznaných národních certifikátů na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky, který obsahuje údaje o očkované osobě, podanému typu vakcíny, datu podání vakcíny, identifikaci subjektu, který potvrzení vydal, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní;
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní; nebo
  • laboratorní potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
  • Pokud nemůžete doložit nic z výše uvedeného, na místě můžete absolvovat preventivní antigenní samotest. Antigenní test si můžete donést vlastní, nicméně test musíte provést až přímo před personálem Měšťanské besedy a výsledek testu samozřejmě musí být negativní. Vyhodnocení testu trvá minimálně 15 minut, je tedy třeba přijít s dostatečným časovým předstihem.

Bez výše uvedeného nebudete vpuštěni na akce do Měšťanské besedy.

Před vstupem do sálu Vám bude k dispozici dezinfekce a je nutné, abyste se v prostorách Měšťanské besedy pohybovali se zakrytými ústy a nosem respirátorem, a to i v sálech po celou dobu konání akce.

Stále prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů.

Těšíme se na Vás v sálech Měšťanské besedy!