Kalendář akcí

Prosinec 2023
  
PoÚtStČtSoNe
27Po28Út29St30Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So31Ne

Show o ničem

Kultura má těžkosti. Proto jsme se zapojili do celorepublikového kulturního festivalu NIC 2020. Čtěte dál a podpořte nás prosím koupí vstupenky. Děkujeme. PLZEŇ SOBĚ

Už přes sto let jsme centrem kulturního dění v Plzni. Za tu dobu jsme se stali součástí životů většiny Plzeňanů. Učíte se u nás první taneční kroky, oslavujete maturitu, potkáváte své filmové, divadelní i hudební idoly. Koncertovali u nás světové špičky jako Chick Corea, Suzanne Vega nebo Magdalena Kožená, z českých muzikantů vás tu svojí hudbou baví Vojtěch Dyk nebo Jaromír Nohavica a několikrát do měsíce stavíme i pomyslná divadelní prkna pro oblíbené soubory, hry i herce. Každý den v týdnu u nás patří kultuře a leckdy pod jednou střechou probíhá i několik akcí najednou.

Teď jsme už od 10. března v karanténě. Jen během března a dubna nemůžeme zrealizovat téměř stovku akcí, které byly na programu. A na které by vás přišlo přes 10 tisíc – bezmála tolik vstupenek už bylo prodáno. Nikdo nevíme, jak dlouho tahle nesmírně složitá situace potrvá. Nezbývá nám než doufat, že hudební událost letošního podzimu, show americké skupiny Postmodern Jukebox, bude a nepřekazí ji ani kulturní karanténa, ani uzavřené hranice.

Snažíme se udělat maximum pro to, abyste o své kulturní zážitky nepřišli. Společně s umělci hledáme nové termíny akcí a pevně věříme, že brzy nastane doba, kdy vás kultura bude zase moci bavit bez rizika. Abychom se toho dočkali a současné náročné období ustáli, potřebovali bychom vaši pomoc.

Rádi bychom, aby Měšťanská beseda pro vás fungovala i dál tak, jak ji znáte. Abychom po rekonstrukci kavárny mohli vylepšovat také sály a ostatní prostory, jak máme v plánu. Pokud si to přejete také, podpořte nás a kupte si vstupenku na NIC, protože víc pro vás momentálně uspořádat nemůžeme. Děkujeme vám a těšíme se na setkání v lepších časech.

Jak to funguje

Ve virtuálním sále si vyberete vstupenku – třeba do první řady, někam doprostřed nebo na přístavek – podle toho, jakou částkou nám chcete pomoci.

Víc o NIC

Galerie

Zakoupení vstupenky