Vážení zákazníci, prodejna vstupenek v Měšťanské besedě má letní prázdniny. Vstupenky můžete nakupovat online. Těšíme se na vás opět od 2. 9. Děkujeme vám za pochopení a přejeme krásné léto!

Kalendář akcí

Červenec 2024
  
PoÚtStČtSoNe
1Po2Út3St4Čt56So7Ne
8Po9Út10St11Čt1213So14Ne
15Po16Út17St18Čt1920So21Ne
22Po23Út24St25Čt2627So28Ne
29Po30Út31St1Čt23So4Ne

Přípitek

Kino Beseda je zpět! Aby vás v sále nic nepřekvapilo, mrkněte na aktuální opatření pro konání kulturních akcí a projekcí.

Adriena před nedávnem opustila partnerka Sonia s klasickým zdůvodněním „potřebuji pauzu“. Adrian teď sedí na klasickém rodinném setkání v sestavě rodiče, sestra a její snoubenec a přemýšlí, co vlastně ta pauza znamená. Před chvílí se konečně odhodlal, poslal Sonie textovku a teď u stolu čeká na její odpověď. Ta nepřichází, i když ví, že si ji přečetla. Místo toho dostane od budoucího švagra žádost, aby na jejich svatbě pronesl slavnostní přípitek. Adrienovi se díky tomu zhmotní další noční můra a ocitá se v sevření dvou stresů: pronášení přípitku a absolutní nejistotě, zda vlastně má či nemá partnerku, kterou miluje…Benjamin Lavernhe v roli Adriena je okouzlujícím a přesvědčivým neurotikem a chvílemi i cynikem, který se umí během svého tápání a nejistot proměňovat a střídat různé polohy naprostého zoufalce. I díky tomu může být film Přípitek dobrou volbou pro návštěvu kina.

Zvýhodněná cena pro členy FK: 90 Kč lze uplatnit online.

V nezbytných případech lze vstupenky do filmového klubu zakoupit půl hodiny před začátkem představení v předsálí Kina Beseda, kde budou v prodeji také klubové legitimace na r. 2021 za sníženou cenu 60,- Kč.

Hrají: Benjamin Lavernhe, Sara Giraudeau, Kyan Khojandi, Julia Piaton, François Morel, Guilaine Londez, Sébastien Chassagne, Sarah Suco, Daphné Bonneton-Suner
Scénář: Laurent Tirard
Kamera: Emmanuel Soyer
Střih: Valérie Deseine
Znění: francouzsky s českými titulky
Země: Francie
Rok: 2020
Doba trvání: 1 h 27 min
Pořadatel: Filmový klub Plzeň

Galerie

Zakoupení vstupenky