Kalendář akcí

Prosinec 2023
  
PoÚtStČtSoNe
27Po28Út29St30Čt12So3Ne
4Po5Út6St7Čt89So10Ne
11Po12Út13St14Čt1516So17Ne
18Po19Út20St21Čt2223So24Ne
25Po26Út27St28Čt2930So31Ne

ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany

MOJE AMAZONSKÁ CESTA:

V roce 2017 jsem se vydala sama do amazonského pralesa hledat svého šamana a provést kompletní debordelizace těla, mysli a spirita. Chtěla jsem dokončit svůj proces transformace odblokování podvědomí a najít lék na atopický ekzém a cysty. Samozřejmě součástí cestování měla být návštěva Machu Picchu a dalších míst této krásné země. Místo dokončení čehokoli jsem otevřela pro mě naprosto nový, neuvěřitelný svět magické a mocné přírody, šamanského kmene Shipibo, Ayahuascy, a strávila 3 měsíce v amazonském pralese se šamany. Žádné Machu Picchu, žádné jezero Titicata – neviděla jsem nic, za to jsem toho mnoho zažila.

Následující rok 2018 jsem se vydala opět do amazonského pralesa a pokračovala jsem v hledání léku na atopický ekzém a poznávání kmene Shipibo, tamní medicíny a šamanské tradice, které jsem se začala učit. Strávila jsem 5 měsíců v retreatu (léčitelské centrum) mezi indiány kmene Shipibo v Pucallpě a poté krátký čas v mece medicín a Amazonie ve městě Iquitos. Pomalu a nevědomě jsem se stala facilitátorem šamanů a začala pomáhat na ceremoniích s ayahuascou a jinými medicínami.

Tato přednáška Amazonské cesty s projekcí fotografií je zaměřena na cestování, praktické věci, zemi Peru a první setkání se s amazonskými kmeny a matkou všech rostlin Ayahuascou.

Veronika Motalová, alias Semei Jungle Vero
– Jsem průvodkyně šamanskou cestou, cestou k sobě. Zabývám se kompletní debordelizací těla, mysli a napojení na svou duši pomocí posvátných amazonských rostlin. Jsem držitelkou prostoru a průvodkyně energiemi. Pořádám již 5tým rokem medicínské retreaty jak v amazonské jungli tak v České Republice. Ve spolupráci s další léčitelkou provádíme dušičky na cestě Světelným portálem se šamanskou dietou.

KOLEM SVĚTA ONLINE – cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, [email protected]
Promítá Veronika Motalová

Galerie

Zakoupení vstupenky