Kalendář akcí

Duben 2024
  
PoÚtStČtSoNe
1Po2Út3St4Čt56So7Ne
8Po9Út10St11Čt1213So14Ne
15Po16Út17St18Čt1920So21Ne
22Po23Út24St25Čt2627So28Ne
29Po30Út1St2Čt34So5Ne

Jiří Pavlica & Hradišťan & Severočeská filharmonie Teplice

Tato akce byla z důvodu onemocnění v souboru přesunuta na 10. 3. 2024.
Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti.

Pokud by se vám nový termín představení nehodil, je možné vstupenky do 19. 1. 2024 vrátit následujícím způsobem:

Nárok na vracení vstupného u klasicky zakoupených vstupenek na pokladně lze uplatnit na pokladně v Měšťanské besedě. Otevírací doba ZDE.

E-vstupenka – zakoupená přes www.mestanskabeseda.cz nebo www.goout.cz: V případě e-vstupenek je zaplacená částka vrácena na bankovní účet, z něhož byla zaplacena, poté, co zákazník pošle žádost o vrácení na e-mail [email protected].


V tempu a proměnlivosti dnešního světa se v každém z nás, dříve nebo později, ozve bytostná touha hledat a nalézat jistoty – v životě, v umění, v každodennosti…

Tímto koncertem vám chceme, vážení a milí diváci, takovou jistotu nabídnout. Jiří Pavlica a Hradišťan vystupují na našich i zahraničních pódiích už několik desetiletí a jsou vždy zárukou vysoké umělecké kvality, vynalézavé a pestré dramaturgie, a v neposlední řadě také schopnosti vést dialogy s hudebníky různých žánrů a objevovat tak nové světy sobě i posluchačům.

V tomto duchu se ponese i společný program se Severočeskou filharmonií Teplice pod taktovkou dirigenta Stanislava Vavřínka. Zazní nejen výběr z repertoáru Hradišťanu ve spojení s filharmonií, ale také premiéry nových skladeb Jiřího Pavlici.

A protože si v průběhu večera připomeneme také jeho životní jubileum, nabízí se příležitost pro premiérové překvapení v podobě vystoupení mladého talentovaného hosta, který má k oslavenci velmi blízko.

Jste srdečně zváni, těšíme se na vás

Doba trvání: 110 minut bez přestávky
Pořadatel: MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s. r. o.

Galerie

Zakoupení vstupenky